• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
08 Ocak 2021 Cuma 17:50 | Son Güncelleme:

Kobra Murat kimdir, gerçek ismi ne? Doya Doya Moda konuğu Kobra Murat nereli, kaç yaşında?

Kobra Murat kimdir, gerçek ismi ne" Doya Doya Moda konuğu Kobra Murat nereli, kaç yaşında"

Doya Doya Moda'ya bugün Kobra Murat konuk oluyor. Magazin gündeminde sık sık kendine yer bulan ve sosyal medya açıklamaları ile dikkat çeken Kobra Murat hakkında araştırmalar da hız kazandı. Kobra Murat kimdir, gerçek ismi ne? Doya Doya Moda konuğu Kobra Murat nereli, kaç yaşında? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu. İşte tüm detaylar...

Kobra Murat, Doya Doya Moda'nın bugünkü bölümüne konuk oluyor. Geliyor Havalı Geliyor şarkısı ile tanınan ünlü isim hakkında araştırmalar hız kazandı. Kobra Murat kimdir, gerçek ismi ne? Doya Doya Moda konuğu Kobra Murat nereli, kaç yaşında? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu. Kobra Murat'a dair merak edilenlerin tümünü sizler için derledik..  

KOBRA MURAT KİMDİR, GERÇEK İSMİ NE?

Kobra Murat adını kullanan Murat Divandiler, İstanbul Balat'ta yaşıyor ve asıl mesleği ise terziliktir. Romanların Prensi diye anılan Murat Kobra, evli ve 3 çocuk babasıdır. Gerek sosyal medyada gerek TV ekranlarında sergilediği şovlarla popüler bir hal alan Kobra Murat'ın Roman Show adlı bir albümü bulunuyor.

Kobra Murat Çukur dizisinde de kullanılan Geliyor Havalı Geliyor adlı şarkıyı Cansever ile birlikte seslendirdi. Albümdeki şarkılar arasında ise Yakadan Paçaya Kalite, Ye Paranı, Köftemiz, Kim Bizi Çekemiyorsa ve Oh Canıma Değsin gibi şarkılar yer alıyor. Kendine ait bir de moda evi vardır.

<p>Sadece Türkiye değil Amerikan basınında da yemin töreninin önüne geçen İncil detayı ile ilgili de

Joe Biden'ın yemin törenine damga vurdu: Üzerinde Kelt haçı bulunan İncil'le ilgili çarpıcı detay

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Kafese giren adam ayıya yem oldu

Bakanlar Gül ve Karaismailoğlu, Gaziray Projesi'nde incelemelerde bulundu