• $9,2996
  • €10,8422
  • 529.354
  • 1429.85
24 Ağustos 2021 Salı 11:35 | Son Güncelleme:

Kızı Lavin'le koronavirüse yakalanan Mahsun Kırmızıgül sosyal medyadan açıklamada bulundu

Kızı Lavin'le koronavirüse yakalanan Mahsun Kırmızıgül sosyal medyadan açıklamada bulundu

Ünlü türkücü Mahsun Kırmızıgül ve kızı Lavin'in Amerika seyahati öncesi koronavirüse yakalandığı ortaya çıktı. Kırmızıgül, sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak açıklama bulundu. Kırmızıgül, paylaşımında "2 doz aşı sayesinde hiç hasta olmamış gibi coronayı ayakta atlattım. Kızım Lavinim de ise hiçbir şey yok, onun korona geçirdiğini anlamadık bile. İkimizin de test sonuçları negatif çıktı." ifadelerini kullandı.

Koronavirüse yakalanan Mahsun Kırmızıgül ve kızı Lavin'den sevindiren haber geldi. Kırmızıgül, sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak durumuna ilişkin açıklamada bulundu.

Kızıyla çekildiği kareyi paylaşan Mahsun Kırmızıgül, şu ifadeleri kullandı: "Aşılanmak çok önemli. İki doz Biontech aşısı olmuştum. Ve maalesef ben ve 5 yaşındaki kızım da korona olduk. O aşılar olmasaydı inanın hastalığı çok ağır geçirebilirdim. Ama o 2 doz aşı sayesinde hiç hasta olmamış gibi coronayı ayakta atlattım. Kızım Lavinim de ise hiçbir şey yok, onun korona geçirdiğini anlamadık bile. İkimizin de test sonuçları negatif çıktı.

Arayan soran tüm dostlara kendim ve ailem adına teşekkür ederim. Tüm dostlara selam olsun. Allah hepinizi korusun. Not: Aşıları 8 ay önce Amerika'da ücretsiz olmuştum."

<p class=''>CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaorğlu  dostları tarafından iyice köşeye sıkıştırıldı. Açı

HDP'den Millet İttifakı'na Öcalan şartı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Togo'ya geldi

Bufalonun hatası canına mal oluyordu! İşte o anlar...

İsrailli dalgıç Akdeniz'de Haçlılardan kalma kılıç buldu