• $ 6,2336
  • € 6,8843
  • 325.933
  • 105994
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Kıvanç Tatlıtuğ'un ağabeyi Cem Tatlıtuğ, 10 TL yüzünden valeyle kavga etti!

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, bir giyim firmanın reklam yüzü oldu. Düzenlenen tanıtım gecesinde ise Tatlıtuğ'un ağabeyi, valeyle tartışma yaşadı.

Kıvanç Tatlıtuğ’un ağabeyi Cem Tatlıtuğ, kardeşinin reklam yüzü olduğu tanıtım gecesine katıldı. Gecenin sonunda Cem Tatlıtuğ ile mekanın valesi arasında kavga yaşandı. Konuyla ilgili 2. Sayfa programına açıklama yapan Cem Tatlıtuğ, şöyle konuştu:

'ÖNCE ADAM GİBİ İSTE'

"Orada bana küfür eden bir arkadaş var  mekanın valesiymiş… Bana ‘hop parayı vermedin’ dedi. Elimi cebime attım parayı vereceğim baktım ayak ayak üstüne atmış yayılmış bir şekilde oturuyor.  ‘Önce adam gibi iste vereyim.’ dedim.  Ayağa kalktı ‘ne diyorsun’ falan dedi. Ben de ‘babam yaşında adamsın, saygılı konuş benimle’ diye tepki gösterdim. Elime vurdu, baktım kameralar da geliyor ‘tatsızlık olmasın gideyim’ dedim.

'KÜFÜRLER ETTİ'

Arkamdan küfürler etti ‘sen dayak yemeden elimden kurtuldun ya’ diye bağırdı.  Ne yapayım kavga mı edeyim 60 yaşındaki adamla. Kavga etsem adamı dövsem, ‘bak 60 yaşındaki adamı dövdü’ diyecekler… O adamlar aynı ayara inmek bana yakışmaz yaşım itibariyle, sağ olsun o adam kameraları görünce iyice coştu. Olayın aslı budur."


<p> </p>

Hatay Valisi Doğan: '(İdlib'deki hava saldırısı) Şehit sayısı 22'ye yükseldi'

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Sınır kapılarına akın ettiler! İşte ilk kareler...

Türkiye'nin ilk milli aktif fiberi üretildi