• $7,4095
  • €8,978
  • 444.844
  • 1569.35
24 Aralık 2020 Perşembe 17:18 | Son Güncelleme:

Kırmızı Oda'ya sürpriz isim! Ufak Tefek Cinayetler'in Merve'si Aslıhan Gürbüz fenomen diziye konuk oluyor

Kırmızı Oda'ya sürpriz isim! Ufak Tefek Cinayetler'in Merve'si Aslıhan Gürbüz fenomen diziye konuk oluyor

Ufak Tefek Cinayetler'in Merve'si Aslıhan Gürbüz'den hayranlarını sevindiren haber geldi. Bir süredir ekranlardan uzak olan başarılı oyuncu Aslıhan Gürbüz, başrollerinde Binnur Kaya ve Burak Sevinç gibi isimlerin rol aldığı Kırmızı Oda dizisinin yeni bölümünde konuk oyuncu olarak rol alacak.

TV8 ekranlarının fenomen yapımlarından olan yayınlandığı günlerde reyting sıralamasında zirveyi kimseye kaptırmayan Kırmızı Oda dizisi her hafta işlediği konular ile evlere konuk olmaya devam ediyor.

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, başrollerini Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral ve Gülçin Kültür Şahin'in paylaştığı yapımın bu hafta yayınlanacak olan bölümüne Ufak Tefek Cinayetler'in Merve'si Aslıhan Gürbüz konuk olacak.

ASLIHAN GÜRBÜZ KİMDİR?

Aslıhan Gürbüz kimdir, Aslıhan Gürbüz, 16 Şubat 1983 tarihinde Çanakkale’de doğmuştur. Babası Eskişehir Seyitgazilidir. 5 yaşında babasının işi nedeniyle, İstanbul’dan, Bursa İnegöl’e taşınmışlar. İnegöl’de ikamet eden babası Turgut Gürbüz vefat etti. Bursa’nın İnegöl İlçesinde Müşerref Muzaffer Samda İlköğretim Okulunda okudu. Meslek lisesinde Bilgisayarlı Muhasebe okuduktan sonra Konya Selçuk Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Son sınıfta okurken bir trafik kazası geçirdi, beş ay yatalak yaşadı.

Senaryosu Meral Okay tarafından yazılan Kanal D ekranlarında 2009 yılında yayınlanan, yapımcılığını Timur Savcı’nın üstlendiği, yönetmenliğini Ulaş İnaç’ın yaptığı ve “Bir Bulut Olsam” dizisinde, baş rollerinde Engin Akyürek, Melisa Sözen, Engin Altan Düzyatan, ve Meral Okay ile birlikte Aslıhan Gürbüz de rol aldı. 2010 yılından 2012 yılına kadar atv’de yayınlanan Türk sit-com “Yahşi Cazibe” dizisinde Azerbaycanlı karakter Cazibe’yi canlandırdı. Senarist ekibinin başında Gani Müjde, oyuncular iseHakan Yılmaz, Aslıhan Gürbüz, Bekir Aksoy, Sezai Aydın, Gökçe Özyol gibi oyuncular idi. 14 Ocak 2014 tarihinde Kanal D Ekranlarında gösterime giren “Zeytin Tepesi” dizisinde başrol oyuncusu olarak Aslıhan Gürbüz oynuyor. Diğer rollerde Tayanç Ayaydın, Atilla Saral, Zerrin Sümer,Haldun Boysan, Salih Bademci, Ayça Varlıer, Hakan Karahan gibi sanatçılar var. Zeytin Tepesi’nin yapımcılığını MF Yapım Faruk Bayhan ve Faruk Aksoy üstlendi. Aslıhan Gürbüz, Temmuz 2011 yılında oyuncu Kerem Kupacı ile evlendi. Gani Müjde ve eşi Belma Canciğer’le tekne tatili yaparken tekne kaptanı Gani Müjde nikahlarını kıymıştır. Ocak 2014 de de boşandılar.

<h3>Başkan Erdoğan: Görev değişiklikleri mutlaka olacak</h3><p>Başkan Erdoğan 2 ilde düzenlenen AK P

20 Ocak 2021 Güncel Haberler

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Bakan Kasapoğlu, Samsun'da kano durgunsu parkuru inşaatında inceleme yaptı

ABD'de güvenlik önlemleri arttırıldı! Askerler sokaklara indi