• $7,8187
  • €9,3602
  • 449.547
  • 1328.73
22 Ekim 2020 Perşembe 09:45 | Son Güncelleme:

Kırmızı Oda'nın Meliha'sı Evrim Alasya'dan bir sürpriz daha var!

Kırmızı Oda'nın Meliha'sı Evrim Alasya'dan bir sürpriz daha var!

Ekranların sevilen dizisi Kırmızı Oda'da konuk oyuncu olarak rol alan ve önceki bölümde yapımdan ayrılan Evrim Alasya, sergilediği performans ile büyük takdir toplamıştı. Ünlü oyuncu, Meliha karakterine hayat verdi ve acılı kadının yürek burkan hallerini de sanki yaşıyormuş gibi canlandırdı.

Evrim Alasya’nın başarılı performansı ekran başındaki herkesi etkilemeyi başardı. Alasya, bu başarılı çıkışının ardından yeni sezonun iddialı yapımlarından Şahmeran’dan teklif aldı ve kabul ederek, yeni rotasını belirledi.

Erkan Birgören’in hikayesini yazdığı dizide Ferda karakterine hayat verecek olan Evrim Alasya usta isimlerle aynı sette olacak. Perihan karakterinde Demet Akbağ, Aras olarak Yusuf Çim, Fikret rolünde ise Bekir Aksoy yer alacak. Ayrıca Müge Su Şahin, Merve karakterini canlandıracak. İpek rolünde ise Esila Umut yer alacak.

Evrim Alasya’nın Kırmızı Oda dizisindeki rol arkadaşlarından Taha Baran Özbek de Şahmeran dizisinin ekibinde yer alıyor. Özbek, Kırmızı Oda’da Necdet olarak ekranda yer almıştı

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın verdiği bilgilerle dizi hakkında detaylar da belli olmaya başladı. İrfan Şahin’in yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmeni Gökçen Usta oldu.

<p class='MsoNormal'>Kovid-19 ile mücadele eden birçok ülkede yürütülen aşı  çalışmaları umut vadede

Yerli aşıda son durum ne?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Düzce'de yaralı bulunan şahin tedavi altına alındı

Hayranları Bogota'daki berberlerde Maradona'nın portresini kafalarına kazıttı