• $8,2078
  • €9,6739
  • 503.994
  • 1152.63
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
11 Ekim 2020 Pazar 01:05 | Son Güncelleme:

Kırmızı Oda'nın Doktor Hanım'ı Binnur Kaya'dan şaşırtan çıkış: "Buluştuğumuz yer aynıydı"

Kırmızı Oda'nın Doktor Hanım'ı Binnur Kaya'dan şaşırtan çıkış: "Buluştuğumuz yer aynıydı"

Son zamanların en çok konuşulan dizisi Binnur Kaya cuma akşamları Tv8 ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor. Dizide Doktor Hanım'ı canlandıran Binnur Kaya Episode Dergisi'ne yaptığı konuşmada, “Şifa niyetine girdik bu işe” dedi. Kaya, farklı bir karakteri oynamanın kendisi için zevkli bir yolculuk olduğunu söyledi.

Kırmızı Oda’ dizisindeki doktor rolüyle reytinglerde ilk sıralarda yer alan Binnur Kaya, projeyi ‘şifa niyetiyle’ seyirciyle buluşturduklarını söyledi. Bir psikoloğun hastalarıyla olan ilişkilerinin anlatıldığı dizideki gerçek hikayelerle izleyicilere farklı pencereler açan Binnur Kaya, ‘’Biz “şifa niyetiyle” girdik bu işe… Yönetmen Cem Karcı da, projenin sahibi Gülseren Budayıcıoğlu da, yapımcı Onur Güvenatam da… Bu işin içinde yer almakla ilgili buluştuğumuz yer aynıydı; şifa. İşin bir televizyon dizisi olduğunu, sektörün ticari bakışını, sektör gerçeklerini unutmadan söylüyorum’’ diye konuştu.

Episode Dergisi’ne konuşan oyuncu, komedi dışında bir karakteri oynamanın da kendisi için farklı bir deneyim olduğunu söyledi. Oyuncu, ‘’Karakterler canlandırmak zor ama zevkli bir yolculuk. Yolda dikenler yok mu; var tabii. Mesela bir oyuncuyu gördüğü, benimsediği halin dışında görmek istemeyen seyirciler olabilir. Beğenip beğenmemek ayrı bir konu. Sonuçta yol seninse, yolculuğun tadı da başka’’ dedi.

<p>Editör: <a href='mailto:ayse.tunali@turkmedya.com.tr'>ayse.tunali@turkmedya.com.tr</a> Kurgu

Hatay'daki saldırı girişimin kodları

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İstanbul barajlarındaki barajların su seviyesi de yüzde 30'a kadar geriledi

Brezilya^da korkutan hastane yangını! Hastalar sedyelerle dışarı çıkarıldı