• $7,3747
  • €8,9371
  • 436.1
  • 1457.65
31 Aralık 2020 Perşembe 16:53 | Son Güncelleme:

Kırmızı Oda'da büyük sürpriz! Ünlü oyuncu konuk oluyor

Kırmızı Oda'da büyük sürpriz! Ünlü oyuncu konuk oluyor

TV8 ekranlarını kasıp kavuran başrollerinde Binnur Kaya, Burak Sevinç ve Tülin Özen gibi isimlerin rol aldığı Kırmızı Oda dizisine usta bir konuk oluyor. Kırmızı Oda'nın yeni bölümünde usta oyuncu Köksal Öngür konuk oyuncu olarak yer alacak.

Başrollerinde Binnur Kaya, Burak Sevinç ve Tülin Özen’in rol aldığı TV8'in reyting rekorları kıran fenomen dizisi Kırmızı Oda adından söz ettirmeye devam ediyor.

Gülseren Budaycıoğlu’nun kitabından yararlanılarak senaryosu kaleme alınan Kırmızı Oda’nın Cuma akşamı ekranlara gelecek yeni bölümünde sürpriz yaşanacak.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre; fenomen dizi Kırmızı Oda’ya usta oyuncu Köksal Engür konuk oyuncu olarak dahil oldu. Usta oyuncunun sevilen dizide, Meriç Aral’ın canlandırdığı Ayşe karakterinin dedesini canlandıracağı öğrenildi.

KIRMIZI ODA KONUSU NEDİR?

Hayatta yaşanan gerçek hikayelerden esinlenerek TV 8 ekranlarında yayınlanacak olan “Kırmızı Oda” dizisinde, psikiyatri kliniğinde doktorların ve onlara başvuran hastaların hayatları hikayeleştirilecek. “Kırmızı Oda”da her hayat hikayesinin altında yatan acılar, sevinçler, mutluluk ve hüzünler izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralayacak. Hastalar o güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları dile getirirken; izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler bulacak.

<h3>Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kartoğlu, CHP'nin 'Militan' provokasyonunu AKŞAM TV

CHP neden 'Militan' provokasyonu yapıyor?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Hayranı gibi yaklaştı önce imzasını aldı, sonra canını!

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları