• $7,8187
  • €9,3602
  • 449.547
  • 1328.73
24 Ekim 2020 Cumartesi 09:32 | Son Güncelleme:

Kırmızı Oda Garip kimdir, hikayesi nedir? Celil Nalkaçan kimdir, kaç yaşında ve nereli?

Kırmızı Oda Garip kimdir, hikayesi nedir" Celil Nalkaçan kimdir, kaç yaşında ve nereli"

Tv8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisine bu akşam Celil Nalkaçan dahil oluyor. Binnur Kaya'nın psikiyatri kliniğinin sahibi ve bir psikiyatristi canlandırdığı Kırmızı Oda'da yaşanmış gerçek hikayeler anlatılıyor. İzleyiciler tarafından büyük bir ilgi ile takip edilen diziye katılan Celil Nalkaçan, 10 Haziran 1978 doğumlu...

Kırmızı Oda Garip karakteri izleyiciler tarafından araştırılmaya başlandı. Kırmızı Oda oyuncuları arasında dahil olan Celil Nalçakan, Garip karakterine hayat veriyor. Poyraz Karayel dizisinde canlandırdığı Zülfikar karakteri ile tanınan Celil Nalkaçan 10 Haziran 1978 günü Sivas'ta, öğretmen bir anne ve babanın çocuğu olarak dünyaya geldi.

KIRMIZI ODA GARİP KİMDİR?

Kırmızı Oda dizisinde Garip karakterine Celil Nalçakan hayat veriyor. Garip'in hikayesinin detayları bu akşamki bölümde belli olacak.

CELİL NALÇAKAN KİMDİR?

Celil Nalçakan, 10 Haziran 1978 günü Sivas'ta, öğretmen bir anne ve babanın çocuğu olarak dünyaya geldi. Kendisinden 17 yaş küçük bir kız kardeşi olan Celil Nalçakan, liseyi bitirdikten sonra Cumhuriyet Üniversitesi'nde Jeoloji Mühendisliği bölümüne girdi. Ancak 7 yıldan sonra okulu bıraktı ve Sivas Devlet Tiyatrosu'na girdi. Sonra Balıkesir Üniversitesi'nde turizm otel işletmeciliği okumaya başladı ancak orada da tiyatroya devam etti.

Türvak'ın sınavını kazandı ve İstanbul'a yerleşerek burada oyunculuk okumaya başladı. 2006 yılında Sıla dizisi ile televizyondaki oyunculuk kariyerine başladı. Daha sonra Kış Masalı ve Hanımın Çiftliği dizilerinde oynadı, ancak Bitmeyen Şarkı adlı dizideki rolü ile tanındı. Daha sonra İntikam adlı dizide oynamış, fakat bu diziden ayrılmıştır.

Oyuncu Algı Eke ile birlikte netd.com'da Şişenin Dibi adında bir program yapmış, son olarak Zülfikar karakterini oynadığı Poyraz Karayel dizisi ile epey üne kavuşmuştur. Koyu bir Beşiktaş taraftarı olan Celil Nalçakan, edebiyat dergilerinde yazıyor.

<p class='MsoNormal'>Kovid-19 ile mücadele eden birçok ülkede yürütülen aşı  çalışmaları umut vadede

Yerli aşıda son durum ne?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Düzce'de yaralı bulunan şahin tedavi altına alındı

Hayranları Bogota'daki berberlerde Maradona'nın portresini kafalarına kazıttı