• $8,0975
  • €9,7548
  • 460.724
  • 1377.23
05 Eylül 2020 Cumartesi 09:28 | Son Güncelleme:

Kırmızı Oda oyuncuları kimlerdir? Kırmızı Oda dizisinin konusu nedir?

Kırmızı Oda oyuncuları kimlerdir" Kırmızı Oda dizisinin konusu nedir"

Başrollerini Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral, Halit Özgür Sarı, Gülçin Kültür Şahin, Sezin Bozacı ve Baran Can Eraslan'ın paylaştığı Kırmızı Oda dizisi 4 Eylül Cuma akşamı Tv8 ekranlarında yayın hayatına başlıyor. Cem Karcı yönetmenliğinde izleyici karşısına çıkan Kırmızı Oda dizisi gerçek yaşam öykülerine dayanan hikayeleri konu ediniyor. Peki, Kırmızı Oda dizisi oyuncuları kimler, konusu nedir?

4 Eylül Cuma akşamı Tv8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisi konusu ve oyuncuları ile ekran başındaki izleyenlerin dikkatini çekmeyi başardı. Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral, Halit Özgür Sarı, Gülçin Kültür Şahin, Sezin Bozacı ve Baran Can Eraslan gibi oyuncuların yer aldığı Kırmızı Oda dizisinin yönetmen koltuğunda Cem Karcı oturuyor. İşte Tv8’in yeni dizisi Kırmızı Oda oyuncuları ve konusu...

KIRMIZI ODA KONUSU NEDİR?

Tv8 ekranlarında yayın hayatına başlayan Kırmızı Oda dizisi hayatın içinde bugüne kadar konuşulmamış  ne varsa ortaya çıkaracak. İnsan hayatının en derin sırları ‘KIRMIZI ODA’da anlatılacak. Dizi, tüm bu insan hikayelerini farklı konuk oyuncu kadrolarıyla ekrana getirecek.

Dizinin başrollerinde Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral, Halit Özgür Sarı, Gülçin Kültür Şahin, Sezin Bozacı, Baran Can Eraslan yer alıyor.

Farklı oyuncular da birbirinden şaşırtıcı karakterleri canlandırmak üzere diziye konuk olacaklar. Evrim Alasya, Salih Bademci ve Hande Doğandemir ‘KIRMIZI ODA’nın ilk bölümünün konukları!

Cem Karcı yönetmenliğinde çekimlerine başlayan ‘KIRMIZI ODA’, Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek yaşam öykülerine dayanan hikayelerinden, Banu Kiremitçi Bozkurt tarafından senaryolaştırıldı.

KIRMIZI ODA OYUNCULARI KİMLER?

4 Eylül Cuma akşamı Tv8 ekranlarında yayın hayatına başlayan Kırmızı Oda dizisi oyuncu kadrosunda Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral, Halit Özgür Sarı, Gülçin Kültür Şahin, Sezin Bozacı ve Baran Can Eraslan yer alıyor. 

<p>İzmir'de Murat A. adlı şahıs annesinin eski eşi Mahmut Karşıcı'yı sokak ortasında pompalı tüfekle

Sokak ortasında pompalı dehşeti! Cinayet anları güvenlik kamerasında...

Lider Beşiktaş'a Sivas'ta coşkulu karşılama

Nemrut Krater Gölü çevresinde açılan kardelenler görsel şölen sunuyor

Pakistan'da Türk mimarın imzasını taşıyan eser: Faysal Camisi