• $8,3453
  • €10,027
  • 477.381
  • 1345.15
26 Mart 2021 Cuma 10:05 | Son Güncelleme:

Kırmızı Kamyon dizisi ne zaman, hangi gün başlayacak? Kırmızı Kamyon konusu ne, oyuncuları kimler?

Kırmızı Kamyon dizisi ne zaman, hangi gün başlayacak" Kırmızı Kamyon konusu ne, oyuncuları kimler"

Türkiye televizyonlarında daha önce işlenmemiş bir hikayeyi seyirci ile buluşturacak olan Kırmızı Kamyon dizisi için heyecanlı bekleyiş başladı. Kırmızı Kamyon ne zaman başlayacak, hangi gün? Kırmızı Kamyon konusu ne, oyuncuları kimler? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu. Bugüne kadar yayınlanan tanıtımlarıyla büyük ses getiren Kırmızı Kamyon, farklı hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla Çarşamba akşamlarına damga vurmaya hazırlanıyor.

Show Tv'nin yeni dizisi Kırmızı Kamyon hakkında araştırmalar hız kazandı. Kırmızı Kamyon ne zaman başlayacak, hangi gün? Kırmızı Kamyon konusu ne, oyuncuları kimler? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu. 10. Ev imzalı 'Kırmızı Kamyon' çok yakında ekran yolculuğuna başlayacak. Aksiyon ve dramın iç içe geçtiği dikkat çekici hikayesiyle şimdiden merakla beklenen Kırmızı Kamyon'a dair tüm merak edilenleri sizler için derledik...

KIRMIZI KAMYON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Kırmızı Kamyon 31 Mart Çarşamba akşamı saat 20.00'de Show TV'de izleyicisinin karşısına çıkacak.


KIRMIZI KAMYON KONUSU NE?

Kahraman itfaiyecilerin, kötülerle verdiği savaşı anlatarak bir ilke imza atacak 'Kırmızı Kamyon' dizisi aksiyon dolu hikayesinin yanı sıra kızına kavuşmak için hayata tutunan bir babanın duygu yüklü mücadelesi ile izleyicileri her hafta ekran başına kilitleyecek.

KIRMIZI KAMYON OYUNCULARI KİMLER?

Oyuncu kadrosunda Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Fatih Al, Tuğçe Altuğ, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Toprak Sağlam, Sümeyye Aydoğan, Ebrar Alya Demirbilek, Burak Berkay Akgül, Timur Ölkebaş, Gürberk Polat, Efekan Can, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Hakan Altıner, Gamze Demirbilek, Yaşar Aydınoğlu, Mehmet Mehmetof, Kağan Uluca ve Tuğçe Karabayır'ın buluştuğu dizinin çekimleri sürerken setten ilk kareler yayınlandı.

  • Kırmızı Kamyon ne zaman
  • Kırmızı Kamyon konusu
  • Kırmızı Kamyon fragman
  • Kırmızı Kamyon oyuncuları
  • Kırmızı Kamyon oyuncu kadrosu
<p>ÇEKİM ÖNCESİ  RAHATSIZLANAN HAKAN ALTUN'DAN KORKUTAN HABER! APAR TOPAR HASTANEYE KALDIRILDI</b

Haftanın magazin başlıkları... Şeyma Subaşı'nın paylaşımları neden eleştiriliyor?

82 saatlik kısıtlama öncesi trafik yoğunluğu

Endonezya kaybolan denizaltıyı aramak için bölgeye savaş gemileri konuşlandırdı

Doğadan topladığı dal ve kütükleri sanat eserine dönüştürüyor