• $9,6153
  • €11,2367
  • 553.564
  • 1479.93
24 Ağustos 2021 Salı 09:14 | Son Güncelleme:

Erdem Yılmaz kimdir? Erdem Yılmaz kaç yaşında, aslen nereli?

Erdem Yılmaz kimdir" Erdem Yılmaz kaç yaşında, aslen nereli"

Kanal D'de yayın hayatına başlayan dizi Kırık Hayatlar'da Çınar karakterine Erdem Yılmaz hayat veriyor. Oyuncu hakkında detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar Kırık Hayatlar Çınar kimdir? Erdem Yılmaz kaç yaşında, aslen nereli? gibi sorulara yanıt aramaya başladı. Oyuncu profesyonel tiyatro kariyerine 2013 yılında İstanbul Devlet Tiyatrosu'nda başlamıştır.

Kırık Hayatlar'ın Çınar'ı hakkında detaylı bilgi almak isteyenler bulunuyor. Hafta içi her gün Kanal D'de ekrana gelen dizide Erdem Yılmaz Çınar Kocabey olarak izleyenlerin karşısına çıkıyor. Peki, Kırık Hayatlar Çınar kimdir? Erdem Yılmaz kaç yaşında, aslen nereli? İşte oyuncu hakkında tüm merak edilenler...

KIRIK HAYATLAR ÇINAR KİMDİR?

25-27 yaşlarında, kızların gördüğünde bakışlarını alamadığı, çekici bir erkektir. Sempatik ve içten biridir. Yardımseverdir. Lise öğrenimini tamamladıktan sonra fotoğrafçılık okumak istemiş ama babası olarak gördüğü Fehmi Bey'in ısrarı ile işletme okumuştur. Zengin bir ailede büyüse de paraya değer vermez. Okul bitirince holdingde çalışmaya başlar. Sık sık yurt içine ve yurt dışına seyahat eder ve fotoğraf çeker. En büyük hayali bir sergi açmaktır. Karşısına Deniz çıkınca hayatı değişmeye başlar.

ERDEM YILMAZ KİMDİR?

14 Ağustos 1990 yılında İstanbul'da doğan Erdem Yılmaz 2014 yılında %100 burslu olarak kazandığı Yeditepe Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun oldu.3 M.O.T.A ve No Act özel oyunculuk okullarında oyunculuk eğitimi almıştır. Yeditepe Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon bölümünde yüksek lisans yapmaktadır.

Erdem Yılmaz profesyonel tiyatro kariyerine 2013 senesinde İstanbul Devlet Tiyatrosunda Mustafa Avkıran'ın yönettiği "Ay Ecesi" ile başladı. 2014 senesinde İstanbul Devlet Tiyatrosunda Şakir Gürzumar'ın yönettiği "Çöl Fırtınaları" ve 2016 senesinde İstanbul Devlet Tiyatrosunda Malcolm Keith Kay'ın yönettiği "Coriolanus" oyunlarında sahneye çıktı.

Erdem Yılmaz "Aşkın Bedeli","Alın Yazım", "Seni Kimler Aldı" tv dizilerinde rol almıştır.

Kırık Hayatlar Deniz kimdir? Meltem Akçöl kaç yaşında, aslen nereli?

  • Kırık Hayatlar Çınar kimdir
  • Erdem Yılmaz kimdir
  • Erdem Yılmaz kaç yaşında
  • Erdem Yılmaz nereli
  • Erdem Yılmaz sevgilisi kim
  • Erdem Yılmaz yaşı
<p><span style='font-size: 1.6rem;'>Yeni varyant hızla yayılıyor... Kovid geçirip, tat ve koku kaybı

Beynimizin parmak izi, hastalıkları veya kişileri tanımak için kullanılabilir mi?

Binlerce yıllık oluşum yok olma sürecini yaşıyor

''Tuz Gölü'nü 30 yıla kadar kaybedebiliriz'' Korkutan açıklama!

Kaş'ta 'yakıcı denizanası' istilası