• $7,7488
  • €9,1894
  • 418.241
  • 1530.27
01 Ekim 2020 Perşembe 14:17 | Son Güncelleme:

Kimsesizler için itirazlar sonuç verdi dizinin adı değişti!

Kimsesizler için itirazlar sonuç verdi dizinin adı değişti!

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) tarafından inceleme başlatılan Kimsesizler dizisinde itirazlar sonuç verdi dizinin ismi Çocukluk olarak değiştirildi. Erdal Beşikçioğlu, Burcu Özberk ve Beren Gökyıldız'ın başrollerinde yer aldığı dizinin ilk fragmanları yayınlanınca büyük tepkiler çekmişti.

FOX TV, Radyo ve Televizyon Üst Kurulu'na (RTÜK) yapılan şikayetlerin ardından, 'Kimsesizler' dizisinin adını 'Çocukluk' olarak değiştirme kararı aldı. MEDYAPIM ve MF Yapım imzalı, 'Çocukluk' dizisi, 9 Ekim Cuma günü izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin fragmanı büyük tepki çekmişti.

Kimsesizler dizisinin ismi Çocukluk olarak değiştirildi. Dizinin yeni ismi ile de fragmanlar yeniden paylaşıldı. Dizinin hikayesinde bir değişiklik yapmadıkların Faruk Aksoy açıklamıştı.

ÇOCUKLUK DİSİNİN KONUSU NEDİR?

Tüm hayatını geride bırakıp Ali Kaan Çocuk Evi’ni açan Mahir Boztepe (Erdal Beşikçioğlu),ilk günden beri evine gelen her kimsesiz çocuğun doğru aileyi bulmasını sağlamıştır. Bu yuvada aynı odayı paylaşan Mavi (Beren Gökyıldız),Mozi (Kübra Süzgün),Bambi (Nilay Yeral) ve Zeynep’in (Derinsu Akkuş) ailelerini bulma yolunda yaşadıkları acılar, öz ailelerine duydukları özlemler ve hayal kırıklıkları onları birbirlerinden ayrılmaz kız kardeşler haline getirir. Kızların çaresiz kaldıklarında ise imdatlarına yetişmeye hazır olan memurları Ayşegül (Burcu Özberk) vardır…

ÇOCUKLUK OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığını Medyapım'ın üstlendiği Kimsesizler dizisinin oyuncu kadrosunda Erdal Beşikçioğlu, Burcu Özberk, Beren Gökyıldız ve Kübra Süzgün Beren Gökyıldız, Damla Cercisoğlu, Derin Su Akkuş, Nilay Yeral, Batuhan Gelener, Ali Kayra Kul, İsa Musa Kadan yer alıyor.


<p>Peki, İmamoğlu'nun ekseni nereye kayıyor? Millet İttifakı'nda  yeni bir çatlak mı var? Önümüzdeki

İYİ Parti'de neler yaşanıyor?

Şans eseri ölümden dönen insanlar

ABD'nin Yunanistan'a hibe edeceği silahlar! İşte o liste

Adana'da yanan ormanlık alanlar tekrar ağaçlandırılmak üzere hazırlanıyor