• $7,4764
  • €9,0374
  • 440.502
  • 1524.49
13 Ocak 2021 Çarşamba 17:42 | Son Güncelleme:

Kim Milyoner Olmak İster'e damga vuran anlar! Basit soruyu bilemeyen yarışmacı öyle bir talepte bulundu ki ağızları açık bıraktı

Kim Milyoner Olmak İster'e damga vuran anlar! Basit soruyu bilemeyen yarışmacı öyle bir talepte bulundu ki ağızları açık bıraktı

ATV'de ekrana getirilen sunuculuğunu yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun üstlendiği Kim Milyoner Olmak ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Üçüncü soruda elenen Esranur Balcı adlı yarışmacı o anların yayınlanmamasını rica etti.

ATV'nin en sevilen programlarından olan Kim Milyoner Olmak İster'e Esranur Balcı adlı yarışmacı damga vurdu. Yarışmacı kendisine yöneltilen Bir belgeselde 'oldukça kuvvetli bir çene yapısına sahip bu etobur yırtıcılar...' şeklinde bahsedilen muhtemelen hangisidir?" şeklindeki soruya "Antiloplar" yanıtını verdi.

Ancak doğru yanıtın "Jaguarlar" olduğunu göre Esranur Balcı büyük şaşkınlık yaşadı. Yarışmacı, 'Kafam heyecandan allak bullak oldu. Yazıklar olsun izlediğim belgesellere' diyerek kendisine sitem etti.

Ünlü oyuncu ve sunucu Kenan İmirzalıoğlu, 'Söylemek istediğin bir şey var mı?' sorusunu yöneltince yarışmacı beklenmedik bir talepte bulundu. Balcı, 'Yayınlamasanız olur mu?' derken Kenen İmirzalıoğlu yarışmacının isteğini duyunca kahkahalarına hakim olamadı.

<h3>Haftalık burç yorumlarını Astrolog Ceylan Çebi AKŞAM TV izleyenleri için anlattı.</h3>

Haftalık Burç Yorumları

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Sivas'taki Altınkale'de kar yağışının ardından güzel görüntüler oluştu

Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev'in Şuşa ziyaretinden kareler