• $7,4202
  • €9,0104
  • 443.592
  • 1540.21
31 Aralık 2020 Perşembe 20:09 | Son Güncelleme:

Milyoner'de bomba konuklar! 31 Aralık Kim Milyoner Olmak İster yılbaşı konukları arasında kimler var?

Milyoner'de bomba konuklar! 31 Aralık Kim Milyoner Olmak İster yılbaşı konukları arasında kimler var"

Televizyon ekranlarının sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor. Kim Milyoner Olmak İster yılbaşı konukları da 31 Aralık Perşembe gecesi izleyicileri ekran başına kilitlemeye hazırlanıyor. Birbirinden ünlü konuklar Çocuk Esirgeme Kurumu için yarışacak. İşte Kim Milyoner Olmak İster'in yılbaşı özel konukları...

Atv ekranlarının vazgeçilmez yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster yılbaşı programı ile izleyicilerini yalnız bırakmıyor. Birbirinden zor ve düşündürücü sorularıyla yıllar boyu ekranda kalmayı başaran Kim Milyoner Olmak İster yılbaşı özel programı ile 31 Aralık Perşembe gecesi yayınlanacak. Peki, Kim Milyoner Olmak İster yılbaşı konukları kimler?  

KİM MİLYONER OLMAK İSTER YILBAŞI KONUKLARI KİMLER?

31 Aralık Perşembe gecesi yılbaşı özel programı ile izleyici karşısına çıkacak Kim Milyoner Olmak İster’in konukları Serdar Ortaç, Burak Kut ve Emel Müftüoğlu olacak. Yılbaşı gecesi yarışacak ünlü isimler Çocuk Esirgeme Kurumu için yarışmacı koltuğunda otururken, yıllar geçse de dillerden düşmeyen şarkılarıyla atv ekranlarını şenlendirecekler.

<p>HDP’nin Esenyurt ilçe binasına düzenlenen operasyon  kapsamında terör örgütü elebaşı Abdull

HDP siyasette sona mı yaklaştı?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Caddebostan Sahili kırmızıya bürüdü

Pompalı tüfekle polisten kaçan zanlının yakalanma anı güvenlik kamerasında