• $ 7,2874
  • € 8,5102
  • 474.079
  • 1060.59
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
22 Ağustos 2019 Perşembe 07:03 | Son Güncelleme:

1 milyon TL değerindeki soru için geri sayım heyecanı! Kim Milyoner Olmak İster yeni bölüm ne zaman?

Kim Milyoner Olmak İster yarışma programının yeni sezonu için meraklı bekleyiş devam ediyor. Murat Yıldırım’ın sunuculuğunda yayınlanan programda son bölüme 19 yaşındaki Arda Ayten damga vurmuştu. Ayten, 250 bin TL’lik soruyu bilerek final sorusunu görmeye hak kazanmıştı. Fakat yarışma sezon finali yaptığı için 1 milyon TL’ değerindeki soru yeni sezona kaldı. Yarışmanın hayranları ‘Kim Milyoner Olmak İster yeni bölüm ne zaman?’ sorusuna cevap arıyor. İşte detaylar

Ekranların sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster yeni sezonu heyecanla bekleniyor. Sunuculuğunu Murat Yıldırım’ın üstlendiği bilgi yarışması hem izleyenlerini eğlendiriyor hem de öğretici bilgiler veriyor. Geçtiğimiz sezonun son bölümünde 19 yaşındaki Arda Ayten 1 milyon TL’lik soruya gelmişti. Final sorusunu gelecek sezona bırakan yarışmanın ne zaman başlayacağı merak ediliyor. Peki, Kim Milyoner Olmak İster yeni bölüm ne zaman? diye merak edenler için yanıtı haberimizde..

KİM MİLYONER OLMAK İSTER YENİ BÖLÜM (SEZON) NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Kim Milyoner Olmak İster yeni sezonunun ne zaman başlayacağı henüz duyurulmadı fakat yarışmanın Eylül ayının sonlarına doğru başlaması bekleniyor.

Genç yarışmacı Arda Ayten yeni sezonda 1 milyon TL değerindeki soru ile karşılaşacak. Ayten, 250 bin TL’yi alıp çekilebilecek ya da son soruya cevap verip 1 milyonun sahibi olmak isteyecek.

ARDA AYTEN KİMDİR?

Kitaplara karşı büyük bir ilgisi olduğunu dile getiren Arda Ayten, henüz 19 yaşında olan ve lisans eğitimine ise Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi'nde devam ediyor. Genç yarışmacı, yarışmadan kazandığı parayla çok daha fazla kitap alıp okuyacağını paylaşmasıyla hemen herkesin takdirini ve beğenisini kazandı. Kitaba karşı derin bir ilgisi olan ve bu nedenle harcamalarını ağırlıklı olarak kitap üzerine yaptığını ifade eden Arda Ayten, bu yıl içerisinde toplamda 100'ü aşkın kitap okuduğunu dile getirdi. Şimdiye kadar dört adet kitap yazdığını izleyicilerle paylaşan Arda Ayten'in ''Param olmadığı için senede sadece 150 kitap okuyabiliyorum'' şeklinde açıklamalarda bulundu. Başarılı bir performansa imza atan Tıp Fakültesi öğrencisi Arda Ayten, anne ve babasının 4 yaşında iken boşandıklarını belirterek babasının şimdiye kadar kendisini asla arayıp sormadığını dile getirmesi yürekleri dağladı. Murat Yıldırım'ın yönelttiği bütün soruları doğru biçimde yanıt verip uzun bir zamanın ardından bir ilki yaşatarak 1 milyon değerindeki soruya kadar ulaştı.

Belediye başkanının dikkati yavru kediyi hayatta tuttu

Belediye başkanının dikkati yavru kediyi hayatta tuttu

Beşiktaş'tan 'Ödül Senin' gecesi

Beşiktaş'tan ''Ödül Senin'' gecesi

8 Ağustos güncel reyting listesi yayında!

8 Ağustos güncel reyting listesi yayında!

9 Ağustos altın fiyatları ne kadar?

9 Ağustos altın fiyatları ne kadar?