İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 4.7664
  • 5.6096
  • 198.06
  • 103.327
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Kerimcan Durmaz kimdir, kaç yaşında? Kerimcan Durmaz annesi, ablası, sevgilisi kimdir?

Kerimcan Durmaz annesi, ablası ve sevgilisi araştırılıyor. Kerimcan Durmaz sevgilisi kimdir? Son günlerde adını sıkça duyduğumuz Kerimcan Durmaz Bostancı Gösteri Merkezi’nde ilk konserini verdi. Durmaz'ın konserine Demet Akalın, Fatih Ürek ve Seren Serengil gibi ünlü isimler de katıldı. Sosyal medya fenomenini ailesi de yalnız bırakmadı. Durmaz'ın ablası Serap Akbudak da konserdeydi. Akbudak, konsere gitmeden önce anne ve babasının resmini, "Canlarım, annem ve babam notuyla" paylaştı. Fenomenin bir restoranda ablası Serap Akbudak’la çektiği ve altına “ablam” notunu paylaştığı selfie beğeni ve yorum rekoru kırmıştı. Sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri olmayı başaran Kerimcan Durmaz, Balıkesir’in Akçay ilçesinde doğdu. Üç kardeşli, geleneksel bir ailede büyüyen sosyal medya fenomeni 22 yaşında. Kerimcan Durmaz ile ilgili merak ettiklerinize haberimiz içerisinden ulaşabilirsiniz.

x

Kerimcan Durmaz sevgilisi, annesi kimdir sorusu ve Kerimcan Durmaz’ın ablası Serap Akbudak araştırılıyor. Kerimcan Durmaz kimdir? Magazin gündeminde en çok konuşulan kişilerden biri olan Kerimcan Durmaz en son çanta krizi ile gündeme gelmişti. Sosyal medya fenomeni olduktan sonra DJ'liğe adım atan Kerimcan Durmaz'ın uçakta kriz çıkardığı öne sürülmüştü. İddiaya göre; Kerimcan Durmaz, uçuş kuralları gereği çantasını kabinin üst kısmında yer alan kapaklı dolaba koymasını söyleyen hostesi tersledi. Durmaz'ın "Bu çanta kaç para biliyor musun? Hayatta oraya koymam" diye bağırdığı ileri sürüldü. Durmaz, sosyal medya hesabından bu konuyu yalanladı. Kerimcan Durmaz Bostancı Gösteri Merkezi’nde ilk konserini verdi. Durmaz'ın konserine Demet Akalın, Fatih Ürek ve Seren Serengil gibi ünlü isimler de katıldı. Sosyal medya fenomenini ailesi de yalnız bırakmadı. Durmaz'ın ablası Serap Akbudak da konserdeydi. Akbudak, konsere gitmeden önce anne ve babasının resmini, "Canlarım, annem ve babam notuyla" paylaştı. Fenomenin bir restoranda ablası Serap Akbudak’la çektiği ve altına “ablam” notunu paylaştığı selfie beğeni ve yorum rekoru kırmıştı.

Sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri olmayı başaran Kerimcan Durmaz, Balıkesir’in Akçay ilçesinde doğdu. Üç kardeşli, geleneksel bir ailede büyüyen sosyal medya fenomeni 22 yaşında. Kerimcan Durmaz ile ilgili merak ettiklerinize haberimiz içerisinden ulaşabilirsiniz.

İŞTE KERİMCAN DURMAZ’IN ANNESİ VE BABASI

Son dönemin en çok konuşulan isimlerinden olan Kerimcan Durmaz, Bostancı'da konser verdi. Durmaz'ın konserine Demet Akalın, Fatih Ürek ve Seren Serengil gibi ünlü isimler de katıldı.

Sosyal medya fenomenini ailesi de yalnız bırakmadı. Durmaz'ın ablası Serap Akbudak da konserdeydi. Akbudak, konsere gitmeden önce anne ve babasının resmini, "Canlarım, annem ve babam notuyla" paylaştı.

KERİMCAN DURMAZ KİMDİR?

Kendine has ve eğlenceli tavırları ile sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri olmayı başaran Kerimcan Durmaz, Balıkesir’in Akçay ilçesinde doğdu. Üç kardeşli, geleneksel bir ailede büyüyen sosyal medya fenomeni 22 yaşında. Periscope uygulamasında yaptığı yayınlarla bir anda parlayan Kerimcan Durmaz, DJ’lik yapmaktadır, ayrıca oldukça başarılı bir "Make-Up Artist"tir. Akrep burcu olan Kerimcan Durmaz’ın büyük hayali ise tasarımcı olmak.

KERİMCAN DURMAZ’IN ABLASI KİMDİR?

Genellikle arkadaşları ve ünlü isimlerle paylaştığı fotoğraflarla dikkat çeken Kerimcan Durmaz’ın son paylaşımı çok konuşuldu. Fenomenin bir restoranda ablası Serap Akbudak’la çektiği ve altına “ablam” notunu paylaştığı selfie beğeni ve yorum rekoru kırdı.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
Manchester United´in yıldız futbolcusu Paul Pogba umreye gitti. Yıldız futbolcu Kabe´den çektiği bir

Paul Pogba Kabe´den milyonlara böyle seslendi

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Böyle veda herkese nasip olmaz!

'Bayrama kadar 860 milyon lira destek vereceğiz'

En Çok Okunanlar