• $9,5798
  • €11,1082
  • 554.968
  • 1522.04
22 Eylül 2021 Çarşamba 09:15 | Son Güncelleme:

Kerem Kamışlı'yı sandalyeyle birlikte denize atmıştı... Şevval Şahin'in sevgilisi Yiğit Marcus Aral'ı 'Kerem'in selamı var' deyip dövdüler!

Kerem Kamışlı'yı sandalyeyle birlikte denize atmıştı... Şevval Şahin'in sevgilisi Yiğit Marcus Aral'ı 'Kerem'in selamı var' deyip dövdüler!

'Kerem'in selamı'yla dövdüler. Eski Türkiye güzeli Şevval Şahin'in sevgilisi Marcus Aral saldırıya uğradı. Yüzünde kırıklar olan Marcus, “Kerem'in selamı var deyip 5 kişi saldırdı” dedi.

Miss Turkey 2018 güzeli Şevval Şahin'le yeniden barışan Yiğit Marcus Aral, evinin önünde darp edildi. Saldırganlar 'Kerem'in selamı var' diyerek Aral'a yumruk attı.

Yüzünde morluklar ve kırıklar oluşan Aral, "Saldırganlar beni dövdükten sonra 'Kerem'in selamı var' diyerek kaçtılar. Ben de şikayetçi oldum. Gerekeni savcılık yapacak" dedi.

Şevval Şahin, geçtiğimiz yaz aylarında Yiğit Marcus Aral'la ayrılıp Sabancılar'ın torunu Kerem Kamışlı'yla kısa bir süreliğine birlikte olmuştu.

Aral, Boğaz'a karşı bir mekanda yemek yiyen ikiliden Kerem Kamışlı'yı sandalyeyle birlikte denize atmıştı. Emniyet, saldırganları yakalamak için çalışma başlattı.

<p class='MsoNormal'>Microsoft'un kurucusu Bill Gates de Türkiye'ye  hayran kalan ünlülerden. yüzen

Bill Gates'in Fethiye turu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara AKM Millet Bahçesi Açılış Töreni'ne katıldı

Sigara içenler dikkat! Ciğerleri tertemiz yapan besinler

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (28 Ekim 2021)