• $8,2012
  • €9,7492
  • 458.917
  • 1397.49
21 Ocak 2021 Perşembe 11:24 | Son Güncelleme:

Gül Dürüst'ün oğlu Kerem Dürüst kaç yaşında? Kerem Dürüst kimdir, ne iş yapıyor?

Gül Dürüst'ün oğlu Kerem Dürüst kaç yaşında" Kerem Dürüst kimdir, ne iş yapıyor"

Kerem Dürüst hakkında aramalar gündemde yer aldı. Dürüst'ün evine düzenlenen operasyon sonucunda 18 gram esrar, 14 uyuşturucu hap, hassas terazi ele geçirildi. Bir dönem Süreyya Yalçın ile de evlilik yapmış olan Gül Dürüst'ün oğlu Kerem Dürüst kaç yaşında? Kerem Dürüst kimdir, ne iş yapıyor?

Kerem Dürüst'ün evine düzenlenen uyuşturucu operasyonu sonrası Muğla İl Emniyet Müdürlüğü'nce gözaltına alındı. Ekipler, evde yapılan aramalarda 18 gram esrar, 14 uyuşturucu hap, hassas terazi ve uyuşturucu satışından temin edilen paralar ele geçirildi. Peki, Gül Dürüst'ün oğlu Kerem Dürüst kaç yaşında? Kerem Dürüst kimdir, ne iş yapıyor?

KEREM DÜRÜST KİMDİR?

1993 yılında intihar eden ALO ve Mintax deterjanlarının eski sahibi Ekrem Dürüst ile Gül Dürüst'ün üç çocuğundan en küçüğü olan Kerem Dürüst 1979 doğumlu. Ablası Şirin, iş insanı Neşet Yalçın'la evli. Diğer ablası Elif ise iş insanı Mehmet Germiyanlıgil'le 10 yıl evli kaldıktan sonra boşandı. Kerem Dürüst, babası intihar ettiğinde 14 yaşındaydı. Gül Dürüst eşinin vefatından sonra bir daha evlenmedi. Kerem Dürüst ilk evliliğini 2005'te Süreyya Yalçın'la yaptı, 1,5 yıl sonra boşandı. 2009 yılında Kolombiyalı Katalina Gomez'le evlenen Dürüst, bu evlilikten olan oğluna Ekrem adını verdi. Gomez'den de boşanan Kerem Dürüst, 2019 yılında Bahar Mursaloğlu'yla evlendi.

KEREM DÜRÜST GÖZALTINDA 

Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Bodrum Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri, yaptığı sokak çalışmaları sırasında aldığı ihbar üzerine cemiyet hayatının ünlü simalarından Kerem Dürüst'ün evine operasyon düzenledi. Operasyonda evde yapılan aramada 18 gram esrar, 14 uyuşturucu hap, hassas terazi ve uyuşturucu satışından temin edildiği tahmin edilen sehpa üzerinde 2 adet 100 TL ele geçirildi.

Kerem Dürüst ile evde bulunan T.K. ve Ş.Y. ile D.Y., Y.B.,N.O. isimli kadınlar gözaltına alındı. Kadınların ikisinin yabancı uyruklu olduğu öğrenildi.

Polis ekipleri gözaltına alınanlardan T.K.’nin adresinde yaptığı aramada da 2 gram esrar, 1 gram metamfetamin ve 3 ecstacy hap ele geçirdi.

<p><span>Geçmiş duygusal yaraların sağlıklı bir onarım  süreci yoksa kaybetme korkusunun yeri sağlam

İlişkilerde kaybetme korkusunu aşmak

Emekli bayram müjdesi! Tarih belli oldu

Tarihi ipek yolunda iki mevsim bir arada yaşanıyor

Manisa FK, TFF 1. Lig'e çıkmanın mutluluğunu yaşıyor