• $8,0942
  • €9,5733
  • 494.971
  • 1144.45
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
25 Ağustos 2020 Salı 11:07 | Son Güncelleme:

Kerem Bürsin'le adı anılan Hande Erçel aşk iddiaları karşısında sessizliğini bozdu!

Kerem Bürsin'le adı anılan Hande Erçel aşk iddiaları karşısında sessizliğini bozdu!

'Sen Çal Kapımı' dizisindeki rol arkadaşı Kerem Bürsin ile aşk yaşadığı konuşulan oyuncu Hande Erçel, sete giderken görüntülendi. Ayaküstü muhabirlerin sorularına yanıt veren Erçel, "Kerem'le sadece işimizi yapıyoruz" dedi.

Uzun süredir Murat Dalkılıç ile olan Hande Erçel, geçtiğimiz günlerde ilişkisini noktaladı. Şimdilerde Sen Çal Kapımı dizisinde Kerem Bürsin ile partner olan Hande Erçel'in yeni aşk yelken açtığı ileri sürüldü. Bürsin ile sevgili olduğu konuşulan Erçel, aşk iddialarına son noktayı koydu.

"KEREM'LE İŞİMİZİ YAPIYORUZ"

Önceki gün sete gitmek için aracına binmeye çalışırken Uçankuş kameralarına yakalanan Hande Erçel, hakkındaki aşk iddiaları için "Sete geç kaldım. Biz Kerem'le sadece işimizi yapıyoruz" dedi.

KEREM'İN ÖVGÜLERİNE TEŞEKKÜR ETMEKLE YETİNDİ

Yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin, geçtiğimiz günlerde Ezgi Mola'nın YouTube programına konuk olarak rol arkadaşı Hande Erçel için "Müthiş bir insan. Set ortamında seni motive ediyor, ekibi motive ediyor ve hiç söylenmiyor. Benden çok daha fazla çalışıyor ve herkesle çok tatlı, çok iyi. O konuda kendimi çok şanslı hissediyorum. Hande sıfır egolu bir insan ve dürüst olacağım ben onu hiç böyle beklemiyordum. Hande'nin adını duyduğumda tamam bakalım neyle karşılaşacağız dedim ama ben şok oldum" demişti. 

Bürsin'in bu sözlerinin hatırlatılması üzerine konuşan Hande Erçel, "Ezgi'nin kanalında çok güzel şeyler söylemiş. Teşekkür ederim ona" ifadelerini kullandı.

<p>Kurgu: <a href='mailto:can.yildiz@turkmedya.com.tr'>can.yildiz@turkmedya.com.tr</a></p><p>Editör:

ABD seçimlerinde ne olacak: Trump mı Biden mı?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Kış ayında virüse karşı 5 önlem

WhatsApp'ta sessiz dönem başladı