• $8,0922
  • €9,5735
  • 496.451
  • 1144.45
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
24 Ağustos 2020 Pazartesi 11:40 | Son Güncelleme:

Kerem Bürsin'in kaslarına partneri Hande Erçel kayıtsız kalamadı

Kerem Bürsin'in kaslarına partneri Hande Erçel kayıtsız kalamadı

"Sen Çal Kapımı" dizisinde partner olan Hande Erçel ve Kerem Bürsin, yakaladıkları uyumla sık sık gündeme geliyor. Son olarak Bürsin'in paylaştığı kaslı kareye Erçel kayıtsız kalamadı, yaptığı yorumla yine olay oldu.

Aynı dizide başrolü paylaşan Hande Erçel ve Kerem Bürsin, son dönemlerde sık sık gündeme geliyor. Dizideki performansları ve uyumlarıyla kendilerinden söz ettiren Kerem Bürsin ve Hande Erçel, sosyal medya üzerinden de bu uyumu gösterdikleri paylaşımlarda bulunuyor. Özellikle dizi çekimi sırasında yaptıkları paylaşımlarla takipçileriyle etkileşim halinde olan ikiliden Kerem Bürsin, spor salonunda çalışma yaparken çekilmiş bir karesini paylaştı ve kaslarını ortaya çıkardı.

HANDE TEPKİSİZ KALMADI

Bürsin’in bu paylaşımına kısa sürede binlerce beğeni gelirken yapılan yorumlar arasında Hande Erçel’in de bulunması dikkat çekti. Erçel dizideki partnerinin bu karesine emojilerden oluşan bir yorumda bulundu.

Hande Erçel ve Kerem Bürsin arasında son dönemlerde sık sık aşk iddiası çıkıyor. Öyle ki Erçel ve Murat Dalkılıç aşkının bitme sebebi olarak Kerem Bürsin gösteriliyor.

<p>Editör:</p><p><span><a href='mailto:ayse.tunali@turkmedya.com.tr'>ayse.tunali@turkmedya.co

26 Ekim 2020 Güncel Haberler

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Hobi olarak deve kuşu yetiştiren oyuncakçı, talep artınca çiftlik kurdu

''Dünyanın en büyük insan zinciri'' İstanbul'dan geçiyor