• $8,6675
  • €10,1681
  • 491.666
  • 1391.68
28 Ağustos 2021 Cumartesi 16:17 | Son Güncelleme:

Kerem Bürsin, Hande Erçel açıklamasıyla kafa karıştırdı: Çok iyi arkadaşız

Kerem Bürsin, Hande Erçel açıklamasıyla kafa karıştırdı: Çok iyi arkadaşız

Ünlü oyuncu Kerem Bürsin, Hakan Gence'nin programına konuk oldu. Sen Çal Kapımı dizisinde tanışıp aşk yaşamaya başladığı Hande Erçel hakkında konuşan Bürsin, "Hande müthiş bir insan. Onu çok seviyorum. Her şeyden önemlisi çok iyi arkadaşız. Bu değerli bir şey. Çok da iyi kalpli bir insan." ifadelerini kullandı.

Başarılı oyunculuk performansı ile dikkatleri üzerine çeken ünlü oyuncu Kerem Bürsin, Hakan Gence'nin YouTube programına konuk oldu. Sen Çal Kapımı dizisindeki partneri Hande Erçel ile aşk yaşamaya başlayan Bürsin, hakkında merak edilenleri yanıtladı.

Efsane dizi Aşk-ı Memnu hakkında bilmediğiniz 6 bilgi

Yaşıyla ilgili sorulan soruya yanıt veren Bürsin, "Kendimi 20 yaşında hissediyorum. Hatta bazı arkadaşlarım 13 diyor. 30'lar çok hızlı geçiyor. Doğum günümde dileğim, dünyayla alakalıydı. Çünkü hiç iyi bir yolda değiliz, doğaya verdiğimiz zararın haddi hesabı yok" dedi.

"ÇOK İYİ ARKADAŞIZ"

Melisa Şenolsun, Masumlar Apartmanı kadrosuna dahil oldu

Hande Erçel'le ilişkisi sorulan Bürsin, şunları söyledi: "Aşk olağanüstü bir şey. Bizi insan yapan şeylerden biri. Her anlamda ilham veriyor. Hande müthiş bir insan. Onu çok seviyorum. Her şeyden önemlisi çok iyi arkadaşız. Bu değerli bir şey. Çok da iyi kalpli bir insan."

Açıklamalarına devam eden Kerem Bürsin, "Kendimi yakışıklı bulmuyorum. Kim kendini yakışıklı buluyor ki? Şunu merak ediyorum, gerçekten biri aynanın karşısına geçip 'Vay be ne kadar çekiciyim' diyor mu? Bana göre değil. Bu kendimi sevmiyorum demek değil ama benim derdim o değil" dedi.

<p>Temelini 2017'de Başkan Recep Tayyip  Erdoğan attı.</p><p>New York'un silüetinde yerini alan  yen

Yeni Türkevi binası açılışa hazır

Düzce'de üretilen elektrikli motosiklet ve bisikletler dünya yollarında

Sivas'ta, Hititler dönemine ait ''apartmanlar'' keşfedilmeyi bekliyor

1915 Çanakkale Köprüsü'nün tabliye montajları tamamlanma aşamasına geldi