• $8,5124
  • €10,2857
  • 498.958
  • 1441.33
27 Nisan 2021 Salı 17:26 | Son Güncelleme:

Kenan Işık hakkında çirkin yorum! Sosyal medya ayağa kalktı

Kenan Işık hakkında çirkin yorum! Sosyal medya ayağa kalktı

Koronavirüs pandemisi nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tam kapanma açıklamasının ardından sosyal medya kullanıcılarından biri Kenan Işık hakkında yaptığı yorum ile tepkilerin odağı haline geldi. ‘Kenan Işık gibiyiz' paylaşımında bulunan sosyal medya kullanıcısına ‘Rezil yaşıyorsunuz, bari böyle sanatçılara, değerlere saygınız olsun.' gibi tepkiler geldi.

Kim Milyoner Olmak İster yarışması sunduğu 2014 yılında otelin saunasında düşerek yaralanan Kenan Işık, beyin kanaması nedeniyle ameliyata alındı. Uzun bir sürecin başlangıcı olan olayın ardından Kenan Işık, yaklaşık 7 senedir evinde tedavi görüyor.

Sağlık durumu hakkında herhangi bir gelişme yaşanmayan Kenan Işık hakkında bir sosyal medya kullanıcısı tam kapanmaya gidilmesinin ardından paylaşımda bulunurken ünlü oyuncunun durumunu diline doladı.

Bir sosyal medya kullanıcısı 'Virüs mirüs diye şimdiden hayatımızdan iki sene gitti. Şaka gibi ömrün iki yılı boşluk. Kenan Işık gibiyiz hayattayız ama yokuz' paylaşımını yapmasının ardından tepkilerin odağı oldu.

İşte 'Kenan Işık' benzetmesine verilen tepkiler...

<p>Tarihçi-Yazar Koray Şerbetçi bu hafta Kestirmeden Tarih  programında Kudüs özel bölümüyle karşını

Medeniyetlerin aynası Kudüs… Kadim şehre kim ne getirdi?

NASA Mars'ın 3 boyutlu görüntülerini yayınladı

Düştüğü dere yatağında 5 gün mahsur kaldı

Mersin sahilinde bulundu! Sahil güvenlik hemen çalışma başlattı