• $7,7878
  • €9,0909
  • 470.456
  • 1121.17
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
14 Aralık 2019 Cumartesi 14:51 | Son Güncelleme:

Kenan İmirzalıoğlu'nun yeni dizisi Alef'ten ilk kareler yayınlandı

Kenan İmirzalıoğlu'nun yeni dizisi Alef'ten ilk kareler yayınlandı

Kenan İmirzalıoğlu ve Ahmet Mümtaz Taylan'ın başrollerini paylaştığı polisiye dizi Alef'in ilk kareleri sosyal medyada paylaşıldı. İşte detaylar...

Bir polisiye dizisi olan Alef, 2020 yılında BluTV ve FX'te aynı anda ekranlara gelecek. Kenan İmirzalıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen'in başrollerini paylaştığı ve ödüllü yönetmen Emin Alper'in yöneteceği Alef, diziseverleri mistik bir polisiye bilmeceyi çözmeye davet edecek.

OYUNCULAR OBJEKTİF KARŞISINA GEÇTİ

Son olarak senaryosunu Emre Kayış'ın kaleme aldığı dizinin başrol oyuncuları geçtiğimiz günlerde fotoğraf çekimleri için buluştu. Kenan İmirzalığlu'nun bir tabure üstünde kütüphanede kitap okurken çekilen kare oldukça ses getirmişti. Alef'in bir sahnesinden olan fotoğraf karesinden sonra yeni fotoğraflar için sevilen oyuncular objektif karşısına geçti.

ALEF'İN KONUSU NEDİR?

Sekiz bölümlük sıra dışı polisiye dizi, İstanbul Boğazı'nda bir cesedin bulunmasının ardından ortaya çıkan çeşitli cinayetlerin sırrını çözmeye çalışan iki dedektifin hikayesini konu alıyor.

Osmanlı ve İslam Tarihi'nden izler taşıyan dizi, gizemli yönüyle oyunculara da büyük heyecan yaşatıyor. Bir seri cinayet vakasının peşine düşecek hırslı dedektif Kemal, tecrübeli ortağı Settar ve de bir üniversitede öğretim görevlisi olan Yaşar karakterlerine hayat verecek İmirzalıoğlu, Taylan ve Sözen, şimdiden 'Alef'in diziseverlerle buluşacağı günü bekliyor.

<p>Kardeşler arasındaki kıskançlıklar, oldukça sık rastlanan ve anne babaları zorlayan durumlardır.

Çocuklarda kardeş kıskançlığı nasıl önlenir?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Irak'ın kuzeyinde PKK'ya ait malzemeler ele geçirildi

MasterChef'te şaşırtan eleme! Gözyaşlarını tutamadı...