• $7,4027
  • €8,9958
  • 445.176
  • 1578.11
24 Aralık 2020 Perşembe 10:14 | Son Güncelleme:

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal, Lalin'i kontrole götürdü

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal, Lalin'i kontrole götürdü

Geçtiğimiz aylarda kızları Lalin'i kucağına alan Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal anne baba olmanın heyecanını yaşıyor. Selena dizisiyle hafızalarda yer edinen Sinem Kobal ve şimdilerde Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sunuculuğunu üstlenen Kenan İmirzalıoğlu 2 aylık kızları Lalin'i doktora rutin kontrole götürdü. Ünlü çift hastanede görüntülendi.

Selena dizisiyle bir döneme damga vuran Sinem Kobal ve Ezhel dizisiyle hafızalarda yer edinene Kenan İmirzalıoğlu çifti Ekin ayında kızları Lalin'i kucağına almıştı. Çiçeği burnunda anne Sinem Kobal ve baba Kenan İmirzalıoğlu kızları Lalin’i geçtiğimiz gün Maslak’ta bulunan özel bir hastaneye götürdü.

Lalin'in kontrolleri yarım saat sürerken bebeğin 2'inci ay aşıları da yapıldı. Ünlü çift hastane çıkışı objektiflere yansıdı.

Sinem Kobal havanın soğuk olması nedeniyle Lalin'le birlikte hızla kapıda bekleyen aracına bindi. Rutin kontrole geldiklerini belirten Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sunucusu Kenan İmirzalıoğlu, 'Lalin’in aşıları vardı, onları da yaptırdık' dedi.

<p>Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve Genel  Kurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler’in IrakR

Sincar'daki PKK Varlığı Nasıl Son Bulacak?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Türksat-5A'nın alt sistem testleri tamamlandı

Yol kenarında biriken kardan araba yaptı