• $8,0588
  • €9,7004
  • 463.078
  • 1399.45
03 Mart 2021 Çarşamba 13:12 | Son Güncelleme:

Kenan İmirzalıoğlu Kurtlar Vadisi Kaos hakkında konuştu! 'Teklif gelirse neden olmasın?'

Kenan İmirzalıoğlu Kurtlar Vadisi Kaos hakkında konuştu! 'Teklif gelirse neden olmasın"'

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sunucusu Kenan İmirzalıoğlu, geçtiğimiz günlerde Cihangir'de bir plakçıda görüntülendi. Yeni normalleşme adımlarının atılmasıyla ilgili fikirlerini söyleyen İmirzalıoğlu, "Evde bebek olduğu için biz fazla normalleşemiyoruz. Tedbirler devam ediyor. İnşallah yaza kadar sağlıklı bir şekilde normale döneriz. Pandemi artık herkesi yormaya başladı" ifadelerini kullandı. İmirzalıoğlu Kurtlar Vadisi Kaos hakkında da konuştu.

2016 yılında ünlü oyuncu Sinem Kobal ile evlenen Kenan İmirzalıoğlu, geçtiğimiz Ekim ayında baba olmanın sevincini yaşamıştı. Normalleşme adımlarının atıldığı ilk gün Cihangir'de görüntülenen oyuncuya, Kurtlar Vadisi Kaos sorusu soruldu. İmirzalıoğlu, "Herhangi bir teklif yok ancak gelen bir teklif olursa neden olmasın" şeklinde konuştu.

İmirzalıoğlu, "Arkadaşlar teklif geldiğini ben de gazeteden öğrendim" dedi. Teklif gelmesi durumunda değerlendirip değerlendirmeyeceği merak edilen oyuncu, "Arkadaşlar oyunculuğu bırakmadık. Herhangi bir teklif yok ancak gelen bir teklif olursa neden olmasın" şeklinde konuşarak Kurtlar Vadisi için yeşil ışık yaktı.

<p>Zonguldak'ta Emniyet Müdürlüğü'nde görevli trafik polisi Mustafa Dönmez, koronavirüs tedavisi gör

Zonguldak'ta trafik polisi koronavirüse yenik düştü... Acı detay ortaya çıktı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (19 Nisan 2021)

TSK'ya teslim edildi! 15 dakikada yüksek güvenlikli mobil askeri üs

Polisi görünce tuvalet kağıdını maske yaptı