• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
26 Şubat 2021 Cuma 10:54 | Son Güncelleme:

Kenan Doğulu'nun Beren Saat paylaşımına Ezgi Mola ve Seda Sayan'dan beğeni

Kenan Doğulu'nun Beren Saat paylaşımına Ezgi Mola ve Seda Sayan'dan beğeni

Kenan Doğulu'nun eşi Beren Saat için yaptığı doğum günü paylaşımı, çiftin hayranlarının yanı sıra sanat ve sinema dünyasından da beğeni topladı. Beren Saat için “Yosun gözlüm” ifadesini kullanan Kenan Doğulu'nun paylaşımı, Ezgi Mola ve Seda Sayan gibi pek çok isim tarafından da beğeni ve yorum aldı.

Şarkıcı Kenan Doğulu'nun Instagram hesabından yaptığı Beren Saat paylaşımına Ezgi Mola ve Seda Sayan gibi birçok ünlü isimden beğeni geldi. Doğulu'nun, "Yosun gözlüm" diye hitap ettiği eşi Beren Saat'in 37. yaşını kutlayan romantik paylaşımı, çiftin hayranlarının yanı sıra ünlü sanatçı ve oyuncuların da beğenisini topladı.

"Seni seviyorum yosun gözlüm! İyi ki doğmuşsun ve yollarımız kesişmiş. Hayat ne kadar zor olursa olsun birlikte festivale çeviririz. Güzeller güzeli ruhun hep mutlu ve huzurlu olsun."

Kısa sürede 62 binden fazla beğeni alan paylaşımın altına yorum yapan ünlüler, Beren Saat - Kenan Doğulu çiftine sevgi ve mutluluk mesajları verdi.

46 yaşındaki Kenan Doğulu'nun paylaşımının altına kalp ve nazar boncuğu sembolleri koyan ünlüler arasında Ezgi Mola, Seda Sayan, Belçim Bilgin, Buket Dereoğlu gibi isimler bulunuyor.

<p>İrlandalı şair ve düzyazı yazarı James Clarence Mangan hem Osmanlı Divan şiirlerini çevirmiş hem

Türkiye aşığı İrlandalı şair: Mangan

Dünyanın en şaşırtıcı yasakları

Adana'da kaçak 1865 kilogram tütün ele geçirildi

Atlantis, Uluslararası Antalya Kum Heykel Festivali'nde yeniden canlanacak