• $7,381
  • €8,9364
  • 437.562
  • 1467
05 Ocak 2021 Salı 10:43 | Son Güncelleme:

Kemal Doğulu ağlayarak veda etmişti... Doya Doya Moda'nın yeni jürisi belli oldu

Kemal Doğulu ağlayarak veda etmişti... Doya Doya Moda'nın yeni jürisi belli oldu

TV8'in en sevilen gündüz kuşağı programlarından olan Doya Doya Moda jüri koltuğundan Kemal Doğulu, Acun Ilıcalı'nın kurduğu dijital platform Exxen'de yer alacak yeni programı için ayrılmıştı. Doya Doya Moda'da Kemal Doğulu yerine gelecek isim belli oldu. Gülşah Saraçoğlu, sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak yeni ismi duyurdu.

Kemal Doğulu, TV8'de ekrana getirilen Doya Doya Moda programından ayrılarak Acun Ilıcalı'nın yeni hayata geçirdiği Exxen'de program yapmak için hazırlıklara başladı. Yarışmanın ilk bölümünden beri jüri koltuğunda yer alan şarkıcı ve kuaför Kemal Doğulu, Doya Doya Moda programına veda ederken duygusal anlar yaşanmıştı.

Kemal Doğulu'nun ardından boşalan jüri koltuğuna gelecek olan yeni isimde belli oldu. Bir dönem Kemal Doğulu ile aynı programda yer almış olan ünlü modacı Ivana Sert, Doya Doya Moda'nın yeni jürisi oldu.

Ivana Sert, sosyal medyada sevenlerine verdiği müjdenin ardından tebrik mesajları aldı. Gülşah Saraçoğlu da Ivana Sert'in jüride yer alacağını duyurduğu videosu büyük ilgi gördü.

<p>Başkan Recep Tayyip Erdoğan, 'Holokost, Bosna, Ruanda, Kamboçya gibi trajedilerin tekerrür etmeme

Başkan Erdoğan'dan uluslararası topluma çağrı: Harekete geçin!

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Aizanoi Antik Kenti'nde ''Roma'nın sikke koleksiyonu'' bulundu

Başkan Erdoğan, AK Parti'nin Erzurum Olağan Kongresi'ne canlı bağlantı ile katıldı