• $8,0341
  • €9,6379
  • 451.102
  • 1412.68
23 Mart 2021 Salı 11:51 | Son Güncelleme:

Kefaret'in Zeynep'i Nurgül Yeşilçay 'eşofmandan sıkıldım' dedi siyah elbiseli pozunu paylaştı

Kefaret'in Zeynep'i Nurgül Yeşilçay 'eşofmandan sıkıldım' dedi siyah elbiseli pozunu paylaştı

Fox TV'de ekrana getirilen başrollerini Mert Fırat ile paylaştığı Kefaret dizisinde Zeynep karakterine hayat veren başarılı oyuncu Nurgül Yeşilçay, dikkat çeken paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. 'Eşofmandan bıktım' diyerek paylaşım yapan Nurgül Yeşilçay, siyah elbisesi ile verdiği takipçilerinin beğenisine sundu. Yeşilçay'ın paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

Başrollerini Mert Fırat ile paylaştığı Kefaret dizisinde rol alan ve hayat verdiği Zeynep karakteri ile beğeni toplayan Nurgül Yeşilçay, sosyal medyayı aktif kullanan isimler arasında yerini alıyor. Sosyal medya hesabından sık sık paylaşımda bulunan Yeşilçay, yine dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Siyah yırtmaçlı mini elbisesi ile verdiği pozu 2,5 milyon takipçili Instagram hesabından paylaşan güzel oyuncu Nurgül Yeşilaçy, 'Eşofmandan, eşortmandan, aşortmandan sıkıldım... Yabancılar anlamayacak' notuyla takipçilerini güldürdü.

Fiziği ile genç kızlara taş çıkartan Nurgül Yeşilçay, dağınık toplanan saçları, doğal makyajı ve turuncu taşlı küpeleri herkesi büyüledi. Yeşilçay'ın paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni alırken Azra Akın ve Burcu Kara yorum yapmayı ihmal etmedi.

İşte Nurgül Yeşilçay'ın o paylaşımı...

<p>Libya Başbakanı Dibeybe, 5 başbakan yardımcısı ve 14 bakanı ile Türkiye'ye geldi. Abdulhamid Dibe

Libya'nın kritik ziyareti dünyada nasıl yankı buldu?

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (15 Nisan 2021)

Yapışık beşiz kediler operasyonla birbirinden ayrıldı

Ukrayna-Rusya sınırında hareketlilik devam ediyor