• $8,1552
  • €9,7315
  • 453.948
  • 1375.91
29 Mart 2021 Pazartesi 17:07 | Son Güncelleme:

Kefaret'in Sinan'ı Mert Fırat koronavirüse yakalandı

Kefaret'in Sinan'ı Mert Fırat koronavirüse yakalandı

Fox TV'de ekrana getirilen başrollerini Nurgül Yeşilçay'la paylaştığı Kefaret dizisinde Sinan karakterine hayat veren ünlü oyuncu Mert Fırat da koronavirüse yakalanan ünlü isimler arasına adını yazdırdı. Senaryo gereği Suriye'ye gitmiş gibi gösterilen Mert Fırat'ın koronavirüs olması nedeniyle senaryoda değişikliğe gidildiği ve bölümlerde yer almadığı ortaya çıktı.

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs hayatı olumsuz yönde etkilerken ünlü isimler de teker teker virüse yakalanmaya başladı.

Pazar günleri Fox TV'de yayınlanan başrollerinde Mert Fırat ve Nurgül Yeşilçay'ın rol aldığı Kefaret dizisi TRT1'de seyirci ile buluşan, ekran macerasına hızlı bir giriş yapan Teşkilat karşısında başarısını da koruyor.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Kefaret dizisi setinden kötü bir haber geldi. Sinan karakteri ile beğeni toplayan yakışıklı oyuncu Mert Fırat'ta koronavirüse yakalandı.

Senaryo gereği Suriye'ye gitmiş gibi gösterilen Mert Fırat gördüğü koronavirüs tedavisinden sonra kısa sürede sağlığına kavuşup işinin başına döndü.

<p><span>Geçmiş duygusal yaraların sağlıklı bir onarım  süreci yoksa kaybetme korkusunun yeri sağlam

İlişkilerde kaybetme korkusunu aşmak

Sahur sofranızda bunlar olsun!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Libya Başbakanı Dibeybe'yi resmi törenle karşıladı.

Düzce'de denizin bir kısmı kahverengiye dönüştü