• $7,3626
  • €8,9463
  • 437.247
  • 1532.76
04 Ocak 2021 Pazartesi 15:00 | Son Güncelleme:

İzleyicinin dikkatinden kaçmadı! Kefaret dizisinde şaşırtan mantık hatası!

İzleyicinin dikkatinden kaçmadı! Kefaret dizisinde şaşırtan mantık hatası!

Başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Yurdaer Okur'un rol aldığı Kefaret dizisi ekranlara hızlı bir giriş yaptı. Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat'ın ekran uyumu beğeni topladı. Ancak dizide eleştirilen bazı noktalar oldu.

Fox TV'de ekrana getirilen başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Yurdaer Okur'un rol aldığı Kefaret dizisi kısa sürede büyük bir izleyici kitlesine ulaştı. Güçlü hikayesi ve oyuncu kadrosu ile izleyenleri adeta ekran başına çivileyen Kefaret dizisinde yapılan mantık hatası bu kadar da olmaz dedirtti.

Doktor Ahmet gittiği evde kızı Elif’e çok benzettiği minik kızı görüyor. Onunla tanışıyor ve arkasından da Elif diye bağırıyor. Ahmet, kızı olduğunu adeta hissediyor. Tam da bu noktadan sonra izleyenler eleştiri yapmaya başladı.

Dizinin takipçileri 'Doktor bu kadar saf olamaz. Elif diye bağıracağına sessizce DNA örneği alsaydı, daha mantıklı olmaz mıydı? Korku filmi gibi mekandan nasıl sağ çıkacak, herkesi silahlı' ve 'Doktor Cansu’dan DNA testi için örnek almayacak kadar salak olamaz değil mi senarist' sözleri ile senaristlere tepki gösterdi.

Dizinin bazı sıkı takipçileri ise Ahmet'in kıza sarıldığı anlarda saç teli örneği aldığını iddia etti.


<p>'Dünyada bir pandemi gerçeği var. Türkiye'de pandemiyle mücadele ediyor. Ekonomik ve sosyal hayat

'Marketlerdeki etiket anarşisi önlenmelidir'

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (27 Ocak 2021)

Sosyal medyada en çok paylaşılan mantık soruları