• $7,4091
  • €8,9626
  • 414.331
  • 1471.39
22 Şubat 2021 Pazartesi 09:53 | Son Güncelleme:

Kefaret'in Arzu'su Mine Kılıç kimdir? Mine Kılıç kaç yaşında ve nereli?

Kefaret'in Arzu'su Mine Kılıç kimdir" Mine Kılıç kaç yaşında ve nereli"

Mine Kılıç hem oyunculuğu ile hemde Kefaret dizisindeki Arzu karakteri ile sık sık gündeme gelen isimler arasında. Magazin gündeminin sevilen isimleri arasında oyuncu Mine Kılıç ve Kefaret Arzu Kendir'in hayat hikayeleri araştırılan konular arasında. Peki Kefaret dizisinin Arzu'su Mine Kılıç kimdir, kaç yaşında nereli?

Kefaret dizisinin Arzu karakteri dikkat çeken isimler arasında. Fox'un iddialı yapımlarından Kefaret dizisinde Arzu karakterine hayat veren Mine Kılıç'ın hayat hikayesi merak konusu oldu. Söz konusu internet aramalarında sıklıkla araştırılan konuların başında yer alan "Kefaret dizisinin Arzu'su Mine Kılıç kim, kaç yaşında nereli?" soruların yanıtlarını bu haberimizde derledik.

Kefaret dizisinin kadın oyuncuları gösterdikleri başarılı performansla dikkat çekiyor. Kefaret dizisinde Arzu Kendir karakterini Mine Kılıç canlandırmaktadır.

KEFARET ARZU (MİNE KILIÇ) KİMDİR?

Arzu Remzi'nin kız kardeşi ve Elif'i büyüten kadındır. Küçük yaşta annesi başka adamla kaçmıştır. Babasının ise başı beladan hiç kurtulmamakta, hapse girip çıkmaktadır. Arzu babasına taparcasına bağlıdır, onu her kaybettiğinde paramparça olur. Babası ona çok güzel mektuplar yazar ve kızına her zaman umut aşılar.

Arzu ilgisiz babaannesi ve hep bir işler peşinde olan abisi yüzünden neredeyse kendi kendine büyür.

Mine Kılıç 1986 yılında dünyaya geldi. 1 Ocak doğumlu olan Kılıç, aslen Mersinlidir. Güzel oyuncu kamera önü eğitimini Türker İnanoğlu Sinema ve Televizyon Eğitim Vakfı'nda almıştır. Kendini daha da geliştirmek isteyen Mine Kılıç, Şahika Tekand Studio'da da eğitim aldı. Büşra filminde canlandırdığı karakter ile dikkatleri üzerine çeken Kılıç fiziği ile de dikkat çekiyor.

Güzel oyuncu 1.70 boyunda, 56 kilo ağırlığında.

Türker İnanoğlu Sinema ve Televizyon Eğitim Vakfında kamera önü için eğitim alan Kılıç 2007 yılından beri aktif olarak oyunculuk yapmaktadır.

Mine Kılıç'ın oynadığı diziler

2020 – Kefaret (Arzu)

2018 – Yaşamayanlar (Elif)

2016 – Bana Sevmeyi Anlat

2012 – Beni Böyle Sev

2007 – Oyun Bitti

<p>Antarktika'da Brunt Buz Sahanlığı'ndan 1,270 kilometrekarelik büyük bir parça buzul, çatlayarak k

Antarktika'dan korkutan görüntü: 1,270 kilometrekarelik buzul parçası kopma noktasına geldi

Avni Yıldırım ve Saul Alvarez müsabaka öncesi tartıldı

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek