• $7,9701
  • €9,4633
  • 487.203
  • 1190.63
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
28 Temmuz 2020 Salı 21:16 | Son Güncelleme:

Kayseri Aslanı filmi oyuncu kadrosunda kimler var, konusu nedir?

Kayseri Aslanı filmi oyuncu kadrosunda kimler var, konusu nedir"

Kayseri Aslanı filmi bu akşam televizyon izleyicileri ile buluşuyor. FOX Tv'de saat 20:00'de ekranlara gelecek Kayseri Aslanı filminin yönetmen koltuğunda Ali Demirel oturuyor. 2017 yılında gösterime giren Kayseri Aslanı'nın oyuncu kadrosunda İnan Ulaş Torun, Algı Eke, Asuman Dabak, Ali Çatalbaş ve Ali Erkazan gibi isimler yer alıyor.

Kayseri Aslanı filminin konusu ve oyuncuları televizyon izleyicileri tarafından araştırılıyor. Film, bu akşam saat 20:00'de FOX Tv ekranlarına geliyor. 2017 yılı yapımlı filmin oyuncu kadrosunda İnan Ulaş Torun, Algı Eke, Asuman Dabak, Ali Çatalbaş ve Ali Erkazan gibi isimler yer alıyor.

KAYSERİ ASLANI KONUSU NEDİR?

Ersin, Kayseri'nin ünlü pastırmacısının oğludur. Altılı ganyandan bir miktar para kazanan Ersin eniştesini de ikna ederek bu para ile kumar oynar. Fakat işler düşlediği gibi gitmez. Büyük bir borç ile sonlanan gecede Ersin babasının dükkanı üzerine senet imzalamak zorunda kalır. 1 ay içinde borcunu ödemek zorundadır ve bunun için de bir plan yapar. 

Geliştirdiği proje ile Çin’den ucuz mal getirip esnaflara daha çok para kazandırmak vaadi ile topladığı paralarla Çin’e gider. Bu arada çocukluktan beri sevdiği kız Zehra da bu süreçte nişanı atmıştır. Çin’de kaldığı otelde yeraltı dünyasının önemli isimlerinden Chong'un kızının düğünü vardır. Ancak kız bu evliliği istememektedir ve Ersin’i de ikna ederek gece kaçıp birlikte Kayseri’ye gelirler ve ortalık iyiden iyiye karışır. Çinli mafya da Kayseri’ye gelmiştir.

KAYSERİ ASLANI OYUNCULARI

İnan Ulaş Torun

Algı Eke

Ali Çatalbaş

Asuman Dabak

Ali Erkazan

<p>Vergi müfettişi olduğunu söylerek bir firma sahibinden 600 bin lira rüşvet almak isteyen şahıslar

İstanbul'da mali müşavire rüşvet baskını: Suçüstü yakalandılar

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Aşk, iş ve para konularında 24 Ekim 2020 günlük burç yorumları

Uzmanlardan maske uyarısı: 3 katmanlı kullanılmalı, nano maskeler yasaklanmalı