• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
04 Nisan 2021 Pazar 07:00 | Son Güncelleme:

Kayahan vefatının 6. yılında da unutulmadı! İpek Açar: Bebekler hâlâ onun ninnileriyle büyüyor

Kayahan vefatının 6. yılında da unutulmadı! İpek Açar: Bebekler hâlâ onun ninnileriyle büyüyor
- BİLGEN BÜLBÜL

Vefatının 6. yılında da unutulmayan Kayahan, ailesinin her zaman kalbinde... Sanatçının eski eşi İpek Açar, ‘'Çok özel bir insandı. Onun şarkıları en özel günlere eşlik etmeye devam ediyor' diye konuştu.

Usta sanatçı Kayahan, vefatının 6. yılında da unutulmadı. Türk Pop Müziği'ne kazandırdığı sayısız şarkılarıyla hâlâ kulaklarımızda yankılanan Kayahan, hem 29 Mart'taki doğum günü hem de 3 Nisan'daki ölüm yıldönümü vesilesiyle anıldı. Eski eş İpek Açar'la, Kayahan için konuştuk. Sözleriyle ve duruşuyla usta ismin ölümsüz olduğunu aktaran Açar, 'Her zaman kalbimizde' dedi.

KAYAHAN İLE GURUR DUYUYORUZ

İpek Açar, 'Ailesi olarak onunla her zaman gurur duyuyoruz. Hep kalbimizde, hep dualarımızda ve unutulmaz şarkılarıyla dilimizde. Hâlâ bebekler onun ninnisiyle büyüyor... Onun şarkıları en özel, güzel günlere eşlik ediyor. 'Yolu sevgiden geçen herkesle bir gün buluşuruz' dedi ve buluşmaya devam ediyor. Onun sözüyle bitirmek istiyorum sözlerimi. 'Gecenin bir yarısı, ipek böceği gibi kozamı örüyorum. Bu şarkılar yok mu ya, her seferinde hepsine, kanımdan, canımdan bir şeyler veriyorum. Bu şarkılar yok mu ya, gecenin bir yarısı ipek böceği gibi kozamı örüyorum' diye konuştu.

ŞARKILARIYLA ÖLÜMSÜZ OLDU

Usta sanatçının duruşuyla, besteleriyle özel bir insan olduğunun altını çizen İpek Açar, 'Bir daha onun gibisi gelir mi bilmiyorum ama ardında bu kadar güzel şeyler bırakınca işte ölümsüz oluyor insan' diye konuştu.

<p>İrlandalı şair ve düzyazı yazarı James Clarence Mangan hem Osmanlı Divan şiirlerini çevirmiş hem

Türkiye aşığı İrlandalı şair: Mangan

Fenerbahçe, Medipol Başakşehir maçı hazırlıklarını sürdürdü

Amerikalı Rapçi Kanye West'in ayakkabısı 2 milyon dolardan satışa çıktı

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, KKTC'de