• $9,262
  • €10,7921
  • 526.391
  • 1409.56
29 Eylül 2021 Çarşamba 10:15 | Son Güncelleme:

Kardeşlerim'in Ömer'i Bilal Yiğit Koçak milli atlet Berfe Sancak'la aşk yaşıyor

Kardeşlerim'in Ömer'i Bilal Yiğit Koçak milli atlet Berfe Sancak'la aşk yaşıyor

Kardeşlerim dizisinde hayat verdiği Ömer karakteri ile yıldızı parlayan genç oyuncu Bilal Yiğit Koçak'ın sevgilisi ortaya çıktı. Koçak, geçtiğimiz gün milli atlet Berfe Sancak ile Nişantaşı'nda bir kafede el ele objektiflere takıldı.

ATV ekranlarında yayınlana Kardeşlerim dizisinde rol alan Bilal Yiğit Koçak'ın merak edilen sevgilisi ortaya çıktı. Bilal Yiğit Koçak, milli atlet Berfe Sancak ile aşk yaşıyor.

Koçak, önceki gün Nişantaşı'ndaki bir kafede Berfe Sancak ile el ele objektiflere yakalandı. Rahat tavırlarıyla dikkat çeken sevgililer ilişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih ediyor.

Bilal Yiğit Koçak ile Berfe Sancak, "Birlikte paylaşım yapmayı tercih etmedik. Ama çevremizdeki yakın arkadaşlarımız ve bizi yakından takip eden sevenlerimiz ilişkimizi biliyor" dedi.

BERFE SANCAK KİMDİR?

Milli atlet Berfe Sancak, Kardeşlerim dizisinin genç oyuncusu Bilal Yiğit Koçak ile aşk yaşıyor. Yaşar Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencisi milli atlet Berfe Sancak, önceki ay yapılan yarışlarda 4x400'de U-23, 4x200'de ise U-23 ve Büyükler Türkiye rekorlarını kırarken, 60 metre ile 200 metrede de Türkiye Şampiyonluğu kazandı. İzmirli Sancak Ailesi'nin atletizm pistlerindeki gururu olan Berfe'nin annesi ve babasının Türkiye ve Balkan rekorları bulunurken, kardeşi de kendi yaş gurubunda madalyalı atlet. İzmir Atletizm Spor Kulübü'nde (İZAK) kurucu üye olan Sancak ailesi, Türkiye şampiyonalarında ve uluslararası yarışmalarda İzmir'i başarı ile temsil edip yeni sporcular yetiştirmeye devam ediyor.

<p>Cebindeki 15 bin lirayı düşürdü. O  parayı saniyeler sonra yoldan geçen bir kadın buldu, parayı a

Yolda para buldu, alıp gitti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'de Din Eğitimi Sempozyumu'na katılarak konuşma yaptı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (15 Ekim 2021)

Kumanda görünümlü tabanca, polisi yaraladı