• $8,3812
  • €9,7689
  • 506.044
  • 1112.37
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
15 Ekim 2020 Perşembe 12:41 | Son Güncelleme:

Karadayı'nın Bülent'i Deniz Hamzaoğlu Kırmızı Oda'ya geliyor

Karadayı'nın Bülent'i Deniz Hamzaoğlu Kırmızı Oda'ya geliyor

Bugüne kadar farklı dizilerde farklı rollerde yer alan usta oyuncu Deniz Hamzaoğlu, Cuma akşamlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda'ya konuk oluyor. Karadayı dizisinde Bülent Tirkayi olarak ünlenen Hamzaoğlu, Hayat Şarkısı dizisinde ise Kaya rolü ile dikkatleri üzerine çekmişti.

Yapımını OGM Pictures’ın gerçekleştirdiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek karakterlerin gerçek yaşam öykülerini barındıran eserlerinden uyarlanan Kırmızı Oda'ya Deniz Hamzaoğlu konuk oyuncu olarak katılacak.

Çarpıcı hikayeleriyle olduğu kadar konuk oyuncularıyla da ilgi gören ‘Kırmızı Oda’ya yedinci bölümde dahil olan Deniz Hamzaoğlu, Doktor Piraye’nin danışanı Akif karakterine hayat verecek. Bulduğu her şeyi yanından ayırmadığı çöp poşetinde taşıyan, takıntılarının esiri olmuş Akif karakteri, hikayesiyle ‘Kırmızı Oda’ izleyicilerinin yeni favorisi olacak.

Binnur Kaya’nın başrolünde yer aldığı, her hafta izleyenlere farklı duygular yaşatan Kırmızı Oda dizisi, Cuma akşamlarının en çok izlenen dizisi olarak seyiricisi ile buluşmaya devam ediyor. 

Editör: Eda Cabul <a href='#0' class=''>eda.cabul@turkmedya.com.tr</a>

Kovid-19 vakalarının artması sezonu etkileyecek mi?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Cumhuriyetin 97. yıldönümüne özel Akdeniz'de 97 dalgıçla su altı ışık gösterisi

Karadeniz için sel ve heyelan uyarısı yapıldı