• $8,2364
  • €10,0327
  • 484.788
  • 1441.33
26 Nisan 2021 Pazartesi 09:23 | Son Güncelleme:

Kansere yakalanmıştı... Menajerimi Ara'nın Feris'i Canan Ergüder diziye veda etti

Kansere yakalanmıştı... Menajerimi Ara'nın Feris'i Canan Ergüder diziye veda etti

Star TV'de ekrana getirilen Menajerimi Ara dizisinde Feris karakteri ile izleyici karşısına çıkan başarılı oyuncu Canan Ergüder, meme kanserine yakalanması ile hayranlarını üzdü. Dizideki akıbeti merak edilen Canan Ergüder, Menajerimi Ara kadrosuna veda etti. Sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşımda bulunan Ergüder, 'Bazen izlediğimiz yol beklenmedik bir viraj alabiliyor. Önemli olan fazla sarsılmadan yolla beraber akabilmek. Bildiğiniz gibi sağlık sebeplerinden dolayı işime bir süreliğine ara veriyorum' ifadelerini kullandı.

Başrollerinde Barış Falay, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Serhat Teoman ve Deniz Can Aktaş'ın rol aldığı Star TV'de ekrana getirilen Menajerim Ara dizisinin Feris'i Canan Ergüder, meme kanserine yakalanması nedeniyle kemoterapi tedavisine başladı.

Menajerimi Ara dizisine veda eden Canan Ergüder, sosyal medya hesabından rol arkadaşları ile verdiği pozları duygusal bir notla paylaştı. Ergüder, şu ifadeleri kurtardı:

'Bazen izlediğimiz yol beklenmedik bir viraj alabiliyor. Önemli olan fazla sarsılmadan yolla beraber akabilmek. Bildiğiniz gibi sağlık sebeplerinden dolayı işime bir süreliğine ara veriyorum. Bu gece Menajerimi Ara'da oynadığım son bölüm olacak. Feris Dikmen'e zamansız veda etmek bana zor gelse de onu oynayabilmiş olmak benim için büyük bir zevkti.

Feris'i oynamama vesile olan Ay Yapım ve Star TV'ye, bana bu süreçte yol gösteren yönetmenlerim Ali Bilgin, Deniz Çelebi Dikilitaş ve Elif Turgay'a ve bana bir harita veren Dix Pour Cent dizisi yanı sıra Yelda Eroglu, Yesim Çıtak, Ekin Atalar'a, ekranda beni muhteşem gösteren başta Selim Demiratar olmak üzere tüm kamera arkası ekibime, beraber oynarken paslaşmaktan büyük zevk aldığım tüm oyuncu arkadaşlarıma ve bana partnerliğiyle örnek olan Serhat Teoman 'a sonsuz teşekkür ederim.'

<h3><strong>Haftanın magazin başlıklarını Akşam Gazetesi Magazin Müdürü Barış Kocaoğlu ve Eda Cabul

Kerem Bursin kafelere gidenlere 'salak' dedi, Maldivler'e gitti!

Halk pazarları Covid-19 tedbirleriyle açıldı

Kadir Gecesi nasıl ibadet etmeliyiz, neler yapmalıyız?

Engelli genç kızdan annesine ''gelinlikli'' sürpriz