• $7,4105
  • €8,9803
  • 414.646
  • 1471.39
30 Ocak 2021 Cumartesi 11:09 | Son Güncelleme:

Kanal D'nin yeni programı Yüzleşme ne zaman başlayacak? Yüzleşme programı formatı nedir?

Kanal D'nin yeni programı Yüzleşme ne zaman başlayacak" Yüzleşme programı formatı nedir"

Birbirini tanımayan yedi farklı kişinin sağlık sorunları ve hayata tutunma çabalarının ekrana geleceği Yüzleşme, Doç. Dr. Oytun Erbaş'ın moderatörlüğü ile yakında Kanal D'de izleyicisi ile buluşacak. Kanal D'nin yeni programı Yüzleşme ne zaman başlayacak? Yüzleşme formatı nedir? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. İşte Biri Bizi Gözetliyor tarzı yeni program hakkında tüm detaylar...

Konusunda uzman doktorların katkılarıyla, Yüzleşme evinde yaşayan 7 kişinin sorunları ve gerçek yaşam hikayeleri mercek altına alınacak. Aynı evde yaşayan katılımcılar sağlık sorunlarına çözüm ararken, Doç. Dr. Erbaş ve uzman doktorlar da ev sakinlerine hem psikolojik hem de tıbbi açıdan destek olacak. Peki, Kanal D'nin yeni programı Yüzleşme ne zaman başlayacak? Yüzleşme formatı nedir? İşte tüm merak edilenler.. 

YÜZLEŞME NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Ev sakinlerinin 7 gün 24 saat birlikte yaşayacakları, hafta içi her gün ekrana gelecek olan “Yüzleşme”, çok yakında Kanal D’de yayınlanacak. Yeni programdan ilk fragman da paylaşıldı.

YÜZLEŞME FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

YÜZLEŞME FORMATI NEDİR?

Yüzleşme programının uzman hekim kadrosu bir araya gelerek hastalıkları, tedavileri ve tedavi sürecinde yaşananları masaya yatıracak. Farklı bir konsepti olsa da bir döneme damgasını vuran Biri Bizi Gözetliyor tarzı yapım olan Yüzleşme merakla bekleniyor. 

<p>İran'ın Ankara Büyükelçisi, Türkiye'yi Irak'ın egemenliğini ihlal etmekle eleştiren ifadeler nede

Türkiye'den İran'a net mesaj!

Avni Yıldırım ve Saul Alvarez müsabaka öncesi tartıldı

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek