• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
20 Şubat 2021 Cumartesi 20:32 | Son Güncelleme:

İbo Show konuğu Kahtalı Mıçe kaç yaşında ve aslen nereli? Kahtalı Mıçe kimdir, gerçek adı ne?

İbo Show konuğu Kahtalı Mıçe kaç yaşında ve aslen nereli" Kahtalı Mıçe kimdir, gerçek adı ne"

Kahtalı Mıçe, İbo Show'un bu akşamki konuklarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Severek takip edilen programda birçok ünlü isim seyirciye keyifli anlar yaşatacak. Mıçe, Mustafa isminin kısaltması olarak biliniyor. Birçok başarılı albümü bulunan Kahtalı Mıçe kimdir, gerçek adı ne? İbo Show konuğu Kahtalı Mıçe kaç yaşında, nereli?

Kahtalı Mıçe, Star Tv'de yayınlanan İbo Show'un bu akşamki konuğu olacak. Cumartesi yayınlanan programda her hafta ünlü isimler yer alıyor. Mıçe memleketinde yerel türkücülük yapmıştır. Evli ve 4 çocuğu bulunan Kahtalı Mıçe kimdir, gerçek adı ne? İbo Show konuğu Kahtalı Mıçe kaç yaşında, nereli?

KAHTALI MIÇE KİMDİR?

Kahtalı Mıçe Asıl adı Mustafa Aslan olan Kahtalı Mıçe, 1953 yılında Adıyaman'ın Kahta ilçesinde dünyaya geldi. Mıçe, Mustafa'nın kısaltılmışıdır.

İlkokulu Kahta Kubilay İlkokulunda okudu. Çocukluğunda çokça pamuk tarlasında çalışmaya gitti. Bu sebeple ilkokulu 9 senede bitirebildi. Ortaokul diplomasını ise daha sonra dışardan imtihanlara girerek aldı. 17 Yaşından itibaren Kahta'da yerel türkücülük yaptı. Düğün ve konserlerde türküler söyledi. Okulunu bitirdikten sonra Beden Terbiyesi İl Müdürlüğünde işe başladı.

"Beynelmilel" filminde oynadı. 1989 ile 1990 yıllarında Gaziantep'de yaşayan Kahtalı Mıçe, 1991 yılında İstanbul'a göç etmiş ve bir süre İstanbul'da yaşadıktan sonra Şanlıurfa'ya yerleşti, hala orada yaşamaktadır. Yıllarca Nuri Sesigüzel, Ahmet sezgin, Sami Kasap, Mahsuni Şerif gibi sanatçıların eserlerini seslendirmiştir. Kahtalı Mıçe, 1975 yılında Hülya hanım ile evlendi. 4 çocuğu vardır.

Bedia Akartürk kimdir, kaç yaşında? İbo Show konuğu Bedia Akartürk nereli?

Nuri Sesigüzel kimdir, kaç yaşında? İbo Show konuğu Nuri Sesigüzel nereli, gerçek adı ne?

Latif Doğan kimdir, kaç yaşında? İbo Show konuğu Latif Doğan nereli?

Uğur Karakuş kimdir, kaç yaşında? İbo Show konuğu Uğur Karakuş nereli?

<p>Eski Başbakanlardan Prof. Dr. Tansu Çiller, 28 Şubat sürecini, 'Sayın Cumhurbaşkanı Demirel taraf

Eski Başbakan Tansu Çiller'den 28 Şubat mesajı

Avni Yıldırım ve Saul Alvarez müsabaka öncesi tartıldı

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek