• $7,9514
  • €9,3883
  • 486.971
  • 1198.32
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
03 Ağustos 2020 Pazartesi 17:07 | Son Güncelleme:

Kafalar Karışık filmi nerede çekildi?

Kafalar Karışık filmi nerede çekildi"

Kafalar Karışık filmi konusu ve oyuncularıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Başrollerini Fatih Yasin, Bilal Hancı ve Atakan Özyurt’un paylaştığı Kafalar Karışık filmi 25 Şubat Salı günü Fox Tv’de izleyiciyle buluşuyor. 

KAFALAR KARIŞIK FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Başrollerini Atakan Özyurt, Fatih Yasin ve Bilal Hancı’nın paylaştığı Kafalar Karışık filmi çekimleri İstanbul, Antalya – Kaş, Muğla – Elmalı, Antalya – Korkuteli gibi yerlerde gerçekleştirilmiştir. Film 8 hafta vizyonda kalmış, 864.706 kişi tarafından izlenmiş ve 10 milyon TL’nin üzerinde hasılat elde etmeyi başarmıştır.

KAFALAR KARIŞIK OYUNCULARI

Kafalar Karışık filminin başrollerinde sosyal medyada çektikleri videolarla adını duyuran Atakan Özyurt, Bilal Hancı ve Fatih Yasin yer alıyor. Yönetmen koltuğunda Yücel Yolcu’nun oturduğu filmin kadrosunda Metin Akpınar, Cihan Ünal, Erkan Can, Güven Kıraç, Nilgün Kasapbaşoğlu, Zuhal Yalçın, Ruhi Sarı, Erhan Yazıcıoğlu, Selahattin Taşdöğen ve Burak Tamdoğan gibi Türk sinema ve tiyatrosunun usta oyuncuları, Türk Pop Müziğinin dev isimleri Yıldız Tilbe ve Funda Arar, sosyal medya üzerinden yayınladığı müzik videoları ile dikkat çeken oyuncu ve şarkıcı Feride Hilal Akın ve sosyal medyanın ünlü YouTuberları da yer alıyor.

<p>Editör: Ezgi Aşık <a href='mailto:ezgi.asik@turkmedya.com.tr'>ezgi.asik@turkmedya.com.tr</a></p><

Torba yasa teklifinde neler var?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Şanlıurfa'da bulunan Göbeklitepe'ye ziyaretçi akını

Yurda kaçak sokulan hayvanlar Gaziantep'te korumaya alındı