• $7,4193
  • €8,9744
  • 412.725
  • 1471.39
29 Mayıs 2020 Cuma 15:05 | Son Güncelleme:

Kadir Ezildi kimdir?

Kadir Ezildi kimdir"

Kadir Ezildi kimdir, nerelidir? Sorusu arama motorlarında yoğun bir şekilde araştırılıyor. Temizlik Benim İşim yarışma programında sunuculuk yapan Kadir Ezildi vatandaşlar tarafından ilgiyle takip ediliyor.

Temizlik Benim İşim Kadir Ezildi kaç yaşında? Obsesif Kompülsif Bozukluk teşhisi bulunan Kadir Ezildi Fox Tv ekranlarında izleyicilerin karşısına çıkıyor. Program sayesinde belirli hayran kitlesine sahip olan Ezildi’nin kim olduğu sık sık araştırılıyor.

TEMİZLİK BENİM İŞİM KADİR EZİLDİ KİMDİR?

Kadir Ezildi, 19 Mart 1995 tarihinde İstanbul'da doğdu. Kadir Ezildi anne tarafından Bayburt’lu baba tarafından ise Konyalıdır. 24 yaşında olan Kadir Ezildi evde annesi Ümran hanımdan ayrı olarak haftada üç gün dip köşe temizlik yapıyor. Kadir Ezildi'nin titizliği ve temizlik düşkünlüğü nedenyile evde annesini bile bıktırdığı biliniyor.

Özel bir hastanede arşiv sorumlusu olarak çalışan Ezildi, İstanbul’da annesi ve erkek kardeşi ile birlikte yaşıyor. Sosyal medyada paylaştığı videolarla popüler olan Kadir, katıldığı televizyon programı ile geniş kitlelere ulaşarak herkesin sevgisini kazandı.

Kadir Ezildi, FOX ekranlarında yayınlanan Temizlik Benim İşim adlı programı sunuyor.

<p>Karma komisyona sevk edilen ve çoğunluğu HDP milletvekillerine ait 33 dosyanın ayrıntıları netleş

PKK'nın siyasi uzantısı HDP'lilerin dokunulmazlığı kaldırılacak mı?

Öğretmenlere koronavirüs aşısının yapılmaya başlandı

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar A-400M hangarını ziyaret etti

Balıkçı ağlarına bin yıllık tekne parçaları ile 13 amfora takıldı