• $7,9701
  • €9,4633
  • 487.203
  • 1190.63
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
29 Ocak 2020 Çarşamba 07:28 | Son Güncelleme:

Kadın final bölümünde neler olacak? Kadın 81. final bölüm fragmanı yayında

Kadın final bölümünde neler olacak" Kadın 81. final bölüm fragmanı yayında

Başrollerini Özge Özpirinçci, Feyyaz Duman, Bennu Yıldırımlar ve Seray Kaya’nın paylaştığı Kadın final bölümünden önceki son bölümle izleyici karşısına çıktı. Kadın yeni bölüm fragmanı da final bölümünde neler olacağını merak eden izleyiciler tarafından aratılmaya başladı. Son bölümde Şirin’in Sarp’ı öldürdüğünü herkesin öğrenmesiyle ortalık karışır. Fakat Şirin tüm bu yaptıklarının cezasını fazlasıyla ödeyecektir. Kadın 81. final bölüm fragmanı ve son bölüm özetine haberimiz içerisinden ulaşabilirsiniz.

Kadın 81. final bölüm fragmanı yayınlandı! Fox Tv’nin sevilen dizisi Kadın final yapma kararı aldı. Başrollerini Özge Özpirinçci, Seray Kaya, Feyyaz Duman ve Şerif Erol gibi isimlerin paylaştığı dizisinin finalden önceki son bölümünde Raif, Ceyda’nın ona olan duygularından emin olur olmaz ona evlenme teklifi eder. Bu teklif karşısında gözyaşlarına hakim olamayan Ceyda’nın cevabı ise herkesi şaşırtır. Kadın yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özetiyle ilgili ayrıntılar haberimizde...

KADIN 81. FİNAL BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

Kadın dizisi 4 Şubat Salı günü yayınlanacak 81. bölümüyle final yapıyor. Aşağıdaki linkten final bölümü fragmanını izleyebilirsiniz.

FİNAL BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KADIN SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KADIN 80. BÖLÜM ÖZETİ

Fazilet Aşçıoğlu’nun yazdığı kitabı tamamen Bahar’a hediye etmesi onu çok duygulandırmıştır. Kitabın yazarının Bahar olması ise herkesi büyük bir heyecan içerisine sokmuştur.
Raif, Ceyda’nın ona olan duygularından emin olur olmaz ona evlenme teklifi eder. Bu teklif karşısında gözyaşlarına hakim olamayan Ceyda’nın cevabı ise herkesi şaşırtır.

Şirin’in Sarp’ı öldürdüğünü herkesin öğrenmesiyle işler iyice karışır. Bahar’ın bununla birlikte yaşadığı şok Şirin’den tamamen nefret etmesine neden olacaktır. Enver ise küçük kızının hala bu kadar ileri gidebileceğine inanamaz. Şirin’in evden kaçması üzerine onunla iletişime geçen Enver gerçekleri bir kez daha onun ağzından duymak ister. Hala onun yapmadığına inanmak isteyen Enver’in duyduklarından sonra ise dünya başına yıkılır. Bu kadar kötülüğün içinde hala bir iyilik arayan Enver sonunda pes eder. Büyük finale son 2 bölüm kala Şirin tüm yaptıklarının cezasını çekmek üzeredir.

KADIN DİZİSİ KONUSU

Kocası Sarp’ın ölümünden sonra Bahar’ı hayata bağlayan iki şey vardır: Çocukları Nisan (7) ve Doruk (4). Onlarla elele verip hayatı bir oyuna, fakirliği eğlenceye, yokluğu neşeye çevirmeyi başarır. İnsanın yüzü güldüğünde kalbinin de onunla birlikte gülümseyeceğine inanır.

 

 

 

<p>Gaziantep'in, kış aylarının damak lezzetlerinden olan 'mıcırık aşı' sofralarda yerini almaya başl

Patlıcan yemeklerinde doyumsuz lezzet: Mıcırık aşı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Hangi burçları enerjili bir gün bekliyor? 25 Ekim 2020 burç yorumları!

Ankara'da asayiş uygulaması! 750 polisin katıldı