• $ 6,8565
  • € 7,7352
  • 388.667
  • 116903
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
26 Kasım 2019 Salı 19:22 | Son Güncelleme:

Kadın 72. bölüm özeti

Kadın dizisi Salı akşamlarının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Haberimiz içerisinden Kadın 72. bölüm özetine ulaşabilirsiniz

Fox Tv’nin sevilen dizisi Kadın yayınlandığı ilk günden beri büyük beğeni ve heyecanla izleniyor. Dizinin son bölümünde Cem’in borcunu bir şekilde ödemeye çalışan Bahar, Ceyda ve Berşan’ın bir yanlışlarıyla beraber ise işler iyice karışıyor ve Cem’in hiç istemediği bir şeyle karşı karşıya kalıyor.

KADIN 72. BÖLÜM ÖZETİ

Cem’in tehditlerinden sonra ona olan borçlarını ödemenin bir yolunu arayan Bahar, Ceyda ve Berşan çıkmaz bir yola girmiştir. Ceyda’nın aklına ilk gelen şey ise Fazilet’in odasında gördüğü mücevherlerdir. Çaresiz bir şekilde mücevherleri çalmaya çalışacak olan Ceyda bir anda Raif’in karşısına çıkmasıyla da ne yapacağını bilemez. Ceyda’yı gören Raif ise ona nasıl davranacaktır?

Berşan ile Bahar’ın yakın olmalarından rahatsız olan Arif, Bahar’ı uyarmak ister. Ama bunun karşılığında Bahar da Arif’in Şirin’e yakın olmasından rahatsız olduğunu açıkça belli eder. Çünkü Bahar ve Arif hala birbirlerinin iyiliğini düşünen ve başlarına kötü bir şey gelmemesini isteyen iki insandır.

Cem’in borcunu bir şekilde ödemeye çalışan Bahar, Ceyda ve Berşan’ın bir yanlışlarıyla beraber ise işler iyice karışacak ve Cem’in hiç istemediği bir şeyle karşı karşıya kalacaklardır.

 

'Suriye'nin toprak bütünlüğü önceliğimizdir'

'Suriye'nin toprak bütünlüğü önceliğimizdir'

Osmaniye'deki tarihi Ala Camisi 96 yıl sonra cemaatine kavuşuyor

Osmaniye'deki tarihi Ala Camisi 96 yıl sonra cemaatine kavuşuyor

Gurbetçileri sevindirecek  emeklilik kararı

Gurbetçileri sevindirecek emeklilik kararı

Kurban Bayramı öncesi mezbahalarda koronavirüs önlemi

Kurban Bayramı öncesi mezbahalarda koronavirüs önlemi