• $8,7156
  • €10,3687
  • 499.862
  • 1401.27
19 Ağustos 2020 Çarşamba 09:24 | Son Güncelleme:

Kaan Yıldırım'dan anlamlı hareket

Kaan Yıldırım'dan anlamlı hareket

Hadise'yle yaşadığı aşkla magazin gündeminden düşmeyen oyuncu Kaan Yıldırım, anlamlı bir harekete imza attı. Daha önce Doğu'daki okulların eksiklerini gidermek için ‘Toz Tebeşir' kampanyasını başlatan Yıldırım, şimdi de şiddet mağduru kadınlara destek sağlamak için örnek bir karar aldı.

Kaan Yıldırım, son dönemde Hadise’yle ilişkisinin yanı sıra yardım çalışmalarıyla da adından söz ettiriyor. Daha önce Doğu’daki çocukların ve okulların eksiklerini gidermek için iki öğretmenle birlikte “Toz Tebeşir” kampanyasını başlatan ünlü oyuncu, şimdi de ortaklarından olduğu ProCare Maske’nin satışından elde edilecek gelirin bir kısmını Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı’na bağışlama kararı aldı.

'KADINA ŞİDDET TIRMANIŞA GEÇTİ'

Kaan Yıldırım, konuyla ilgili olarak şöyle konuştu: “Elimden geldiğince sosyal sorumluluk projelerine destek olmaya çalışıyorum. Son aylarda kadına şiddetin maalesef tırmanışa geçtiğini görüyorum. Bu sebeple Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı’na destek olmak istedim. Kadınların özgür ve eşit koşullarda, toplumsal cinsiyet ayrımcılığından uzak ve erkek şiddetiyle karşılaşmadan bir hayat sürmesinin önemini her gün biraz daha iyi anlıyoruz. ProCare Maske’nin satışlarından elde edeceğimiz gelirin bir kısmıyla Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı’na destek vereceğiz.” (Kelebek)

<p>Anayasa Mahkemesi'nin kabul ettiği HDP iddianamesinde 451 HDP'li hakkında siyasi yasak talep edil

HDP iddianamesinin detaylarında neler var?

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (22 Haziran 2021)

Araştırmacı canlı canlı pitona yem oldu! O anlar böyle kaydedildi

Aldatılan kadının intikamı! masum görünüşüne kanmayın