• $9,3132
  • €10,8585
  • 529.126
  • 1429.85
23 Ağustos 2021 Pazartesi 09:16 | Son Güncelleme:

Kaan Yıldırım savaşçı generali oynayacak

Kaan Yıldırım savaşçı generali oynayacak

TRT'nin ‘Mevlana' dizisinde rol alacak olan Kaan Yıldırım, karakteri için at binme ve kılıç kullanma eğitimleri alıyor. Oyuncu, proje de savaşçı bir generale hayat verecek.

Oyuncu Kaan Yıldırım önceki gün yakın arkadaşı Eren Hacısalihoğlu'yla Armutlu Steakroom'daydı. Çıkışta Yıldırım, yeni projesi hakkında konuştu. TRT'nin dijital kanalında yayımlanacak 'Mevlana' adlı dizide oynayacak olan oyuncu, canlandıracağı karakter için kendini kampa soktu. Savaş dersleri alan oyuncu, "Canlandıracağım karakter için at binme ve kılıç kullanma gibi eğitimler alıyorum, heyecanla diziyi bekliyorum" dedi. Oyuncu yapımda savaşçı bir generale hayat vereceğini belirtti. Yıldırım, "Çok güzel bir proje olacağına inanıyorum. Savaşçı bir generali canlandırıyorum bunun içinde iyi bir şekilde çalışıyorum" dedi.

Kaan Yıldırım, haftanın üç günü özel hoca eşliğinde iki saat dersler alıyor.

HADİSE KONUSUNA GİRMEM

Oyuncu, Hadise ile biten ilişkisi sonrası ilk kez konuştu. Gazetecilerin, "Hadise Hanım ile ayrıldınız. Öncesi ve sonrası için neler söylemek istersiniz?" sorusuna Yıldırım, "Karşı tarafın bir ilişkisi var. Benim bu konulara girmem hiç uygun olmaz. Ayıp olur" diyerek cevap verdi.

<p>Sosyal medyada toplumsal algıyı manipüle etmek için birçok yalan servis ediliyor. Bazı yayın orga

Hepsi teker teker deşifre edildi... İşte haftanın yalanları

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Togo'ya geldi

Bufalonun hatası canına mal oluyordu! İşte o anlar...

İsrailli dalgıç Akdeniz'de Haçlılardan kalma kılıç buldu