• $ 6,7442
  • € 7,3782
  • 369.844
  • 103024
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
20 Eylül 2019 Cuma 19:53 | Son Güncelleme:

Jelena Karleusa, hakkında çıkan haberlere ateş püskürdü

Beşiktaş'ın eski futbolcusu Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa'nın Boşnak futbolcu Ognjen Vranjes ile yasak aşk yaşadığı öne sürülmüştü. Ünlü şarkıcı, Sırp basınının söz konusu iddiaları hatırlatan yeni haberi karşısında çılgına döndü.

Boşnak futbolcu Ognjen Vranjes ile yasak ilişki yaşadığı öne sürülen ünlü şarkıcı, bu haberleri sert bir dille yalanlasa da konuyla ilgili iddiaların ardı arkası kesilmiyor.

Vranjes'e attığı özel mesajların ifşa edilmesinden sonra bunların fotomontaj olduğunu belirten ve konuyla ilgili hukuki yollara başvuran Jelena hakkında son olarak Kurir gazetesinden gündeme bomba gibi düşen bir haber geldi.

Gazete, Vranjes'in aynı zamanda oyuncu olan eski eşi Denijela'dan Jelena'yla aşk yaşadığı için ayrıldığını ve ünlü şarkıcıya Hermes markalı bir çanta hediye ettiğini öne sürdü.

"GAZETEDEKİ HASTA, PARALI HABERLERİNE DEVAM EDİYOR"

Kara Kartal'ın eski yengesinin bu habere verdiği yanıt ise çok sert oldu. Resmi Instagram hesabından bir hikaye yayınlayan 41 yaşındaki şarkıcı, gazeteye ateş püskürürken "Kurir gazetesindeki bir hasta, paralı haberlerine devam ediyor. Kocamdan aldığım bir hediyenin başkalarına atfedilmesi de bu yüzden. Tabii ki bu çantayı da Dusko hediye etti" ifadelerini kullandı.


Koronavirüs ayarlı horon görenleri gülümsetti

Koronavirüs ayarlı horon görenleri gülümsetti

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Yeni kareler ortaya çıktı! İşte Yassıada'da yaşananlar...

Kara yolları onlara kaldı! Objektiflere yansıyan kareler...