• $7,3641
  • €8,9583
  • 442.968
  • 1576.85
07 Ocak 2021 Perşembe 20:24 | Son Güncelleme:

İyi Aile Babası'nın ismi neden değişti? Babam Çok Değişti ne zaman ekrana gelecek?

İyi Aile Babası'nın ismi neden değişti" Babam Çok Değişti ne zaman ekrana gelecek"

Kanal D'de bu akşam ve her perşembe akşamı yayınlanan İyi Aile Babası'nın ismi Babam Çok Değişti olarak değiştirildi. Başrollerinde Melek Baykal, Şebnem Bozoklu ve Çağlar Çorumlu'nun yer aldığı yapım aniden isim değişikliğine gitti. Komedi türünde çekimi yapılan dizinin bu şaşırtan kararı seyircilerin gözünden kaçmadı. Peki İyi Aile Babası'nın ismi neden değişti?

Televizyon izleyicilerini şaşırtan bir olay yaşandı. Kanal D'de her perşembe yayınlanan dizi İyi Aile Babası isim değişikliği yaptı. Seyirciler bu ani karar sonrası, konuya yönelik aramalarını sürdürüyor. Geçen hafta yeni bölümü yılbaşı sebebiyle ekrana gelmeyen dizinin oyuncu kadrosunda Melek Baykal, Şebnem Bozoklu ve Çağlar Çorumlu bulunuyor. İyi Aile Babası dizisinin adı neden Babam Çok Değişti oldu? İyi Aile Babası'nın ismi neden değişti?

İYİ AİLE BABASI'NIN İSMİ NEDEN DEĞİŞTİ?

İddialar göre dizinin reytinglerde beklentiyi karşılayamadığı düşünülüyor. Dizi 7 Ocak Perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin senaryosu Birol Güven'e ait olurken hikayesinde de değişiklikler yapılacak.

BABAM ÇOK DEĞİŞTİ 1. YENİ BÖLÜM KONUSU

Aslı taşınmaya karar verir. Mehmet Ali ise değişimiyle birlikte herkesi şaşırtmaya devam eder. Yağmur, evlenmeye karar verir. Mehmet Ali'nin ilk aşkı ortaya çıkınca ortalık iyice karışır.

<p>Trump'ın ayrılışının ardından ABD'nin 46'ncı başkanı Joe  Biden ailesiyle birlikte yemin ederek r

Joe Biden, AB ile buzları eritir mi?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Yol kenarında biriken kardan araba yaptı

İzmir'de depremin ardından acil yıkılan 71 binada inşaat çalışmaları başladı