• $8,5492
  • €10,0853
  • 495.469
  • 1351.59
12 Ocak 2021 Salı 14:43 | Son Güncelleme:

İyi Aile Babası'ndan sonra Hülya Avşar'ın dizisinin adı da değişti

İyi Aile Babası'ndan sonra Hülya Avşar'ın dizisinin adı da değişti

Başrollerinde Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ'un rol aldığı Yaşı 19 dizisi hakkında yeni bir gelişme yaşandı. Herkesin merakla beklediği Yaşı 19 dizisinin adı 'Masumiyet' olarak değiştirildi.

Kanal D'de ekrana getirilen İyi Aile Babası dizisi beklenen reytingleri karşılamadığı gerekçesiyle adı ve senaristinde de değişikliğe gidilmişti. Yine bir dizinin daha adının değiştiği iddia edildi. İddialara göre Yaşı 19 dizisinin adı Masumiyet olarak değiştirildi.

İYİ AİLE BABASI DİZİSİNİN DE ADI DEĞİŞMİŞTİ

Dizinin reytinglerde beklentiyi karşılayamaması gerekçesiyle senaryosu Birol Güven'e teslim edilirken hikayesinde de değişiklikler yapıldı. Dizinin adı 'Babam Çok Değişti' olarak değiştirildi.

YAŞI 19 OYUNCULARI

Fox TV ekranlarının merakla beklenen yeni dizisi Yaş 19 hakkında yeni gelişmeler yaşanıyor. Merakla beklenen dizinin oyuncu kadrosu netleşti. Dizinin oyuncu kadrosunda Mehmet Aslantuğ, Hülya Avşar, Deniz Çakır, Tolga Güleç, Fikret Kuşkan ve Miray Daner yer alacak.

YAŞI 19 NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Yaşı 19 dizisi nerede yayınlanacak sorusu FOX TV olarak cevaplandı. Ayrıca diziyi heyecanla bekleyenler ne zaman yayınlanacağını merak ediyor. Yaşı 19 yeni yılda yayınlanacak gibi görünüyor. Diziden henüz net bir tarih ve fragman verilmedi.

<p>'Bir takım kuruluşlar Türkiye'deki medya kuruluşlarını  fonluyorsa bunun bir bedeli var. Bu kurul

Emin Pazarcı: Dijital vatan tehdit altında

2020 Tokyo Olimpiyatları görkemli törenle açıldı

Bayraktar TB3, TCG Anadolu'da birlikte görev yapacak

Metabolizmayı hızlandıran besinler nelerdir?