• $8,3057
  • €10,0238
  • 479.108
  • 1429.39
16 Ocak 2021 Cumartesi 11:15 | Son Güncelleme:

Enkaz üzerinde poz veren Itır Esen, tepkilere dayanamadı! Geri adım atmak zorunda kaldı

Enkaz üzerinde poz veren Itır Esen, tepkilere dayanamadı! Geri adım atmak zorunda kaldı

Yeşilçam'ın usta isimlerinden olan Itır Esen'in kendi adını taşıyan torunu AKUT ile ortak bir projede bir araya geldi. Enkaz üzerinde oldukça şık bir elbise ile objektiflere poz veren Itır Esen eleştiri oklarının hedefi haline gelirken sosyal medyada 'Böyle 'farkındalık' olur mu?' yorumları yapıldı.

Miss Turkey 2017 yarışmasında tanınan ve bir dönem adı Acun Ilıcalı ile aşk dedikodularına karışan Itır Esen, AKUT Vakfı ile farkındalık yaratmak adına deprem projesi için bir araya geldi.

Itır Esen'in enkaz üzerinde adeta podyumdaymış gibi poz vermesi sosyal medyada büyük yankı uyandırırken eleştiri oklarının hedefi haline geldi. Sosyal medya kullanıcıları 'Böyle 'farkındalık' mı olur?' derken bazı sosyal medya kullanıcıları 'Bu kızı kimse uyarmıyor mu?' gibi yorumlarda bulundu.

GERİ ADIM ATTI

Itır Esen, dahil olduğu projenin tepki çekmesi üzerine yaptığı paylaşımı sosyal medya hesabından kaldırarak geri atmak zorunda kaldı.

Itır Esen’in, 15 Temmuz şehitleriyle ilgili sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşım nedeniyle Miss Turkey birinciliği ve tacı elinden alınmıştı.

<p>Irak kuzeyindeki Pençe-Şimşek ve Pençe-Yıldırım operasyonları sonucu 2 PKK'lı terörist daha etkis

MSB: Kuzey Irak'ta 2 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi

Kuşadası Kadı Kalesi kazılarında insan iskeletleri bulundu

Namıyla tüm dünyada efsane olmuş Osmanlı tokadının sırrı

Burada yaşayan yerel halk taşları toplayıp servet kazanıyor