• $8,2033
  • €9,8664
  • 469.36
  • 1350.54
08 Nisan 2021 Perşembe 00:14 | Son Güncelleme:

İsveç'te Ayla Canpunar rüzgarı! MasterChef ikincisi oldu

İsveç'te Ayla Canpunar rüzgarı! MasterChef ikincisi oldu

Son dönemde Türkiye'de büyük bir hayran kitlesine sahip olan MasterChef'in İsveç versiyonunda yarışan Türk yarışmacı Ayla Canpunar finale kaldı. 40 yarışmacı arasında mücadele eden 21 yaşındaki Canpunar MasterChef İsveç ikincisi oldu.

MasterChef'in İsveç versiyonunda yarışan Türk yarışmacı Ayla Canpunar'dan sevindirici haber geldi. Birbirinden yetenekli ve hünerli isimlerin kıyasıya mücadele ettiği MasterChef'in İsveç'te kamu televizyonu TV4'de yayınlanan versiyonunda 21 yaşındaki Türk kızı Ayla Canpunar ikinci oldu. Göteborg kentinde yaşayan Canpunar, 40 yarışmacı arasında ikinciliği elde ederken gözyaşlarını tutamadı.

Canpunar, Türkiye'yi en iyi şekilde temsil etmeye çalıştığını söyledi.

"Birinci olmak istiyordum ama ikincilik de güzel bir sonuç." diyen Canpunar şöyle devam etti:

"Küçüklükten beri annemin mutfakta yaptığı Türk yemeklerini yakından izlerdim. Zaman zaman da babamın çalıştırdığı restorana gidip yapılan yemekleri ilgiyle izlerdim. Bundan dolayı, yemek kültürüm çok gelişti, kendime güvenip bu yarışmaya katıldım."

Bundan sonraki hedefinin Türkiye'de yapılacak Masterchef yarışmasına katılmak olduğunu dile getiren Canpunar, "İsveç'te Türk yemeklerini tanıttım, Türkiye'de de İsveç yemeklerini tanıtmak istiyorum." şeklinde konuştu.

Ermenistan'ın Sünik kentini ziyaret eden Başbakan Nikol Paşinyan'a tepki gösteren öfkeli bir grup '

Paşinyan yine kovuldu: Defol, burada işin yok!

Suyu 30 metre çekilen Salda Gölü'nün çamur çukurları kapanıyor

Hayat kurtaran çok önemli bilgiler

Eski otomobilini karavana çevirdi! Sosyal medyada fenomen oldu