• $8,4705
  • €10,2921
  • 501.151
  • 1441.33
14 Nisan 2021 Çarşamba 09:38 | Son Güncelleme:

İşte Benim Stilim'in yıldızı Sima Şerafettinova Barbie benzeyeyim dedi... Son halini görenler gözlerine inanamadı

İşte Benim Stilim'in yıldızı Sima Şerafettinova Barbie benzeyeyim dedi... Son halini görenler gözlerine inanamadı

Bir döneme damgasını vuran İşte Benim Stilim yarışmasının en dikkat çeken isimlerinden olan Azeri Sima Şerafettinova, Barbie bebeğe benzemek için birçok kez ameliyat masasına yattı. Sima Şerafettinova'nın son halini görenler gözlerine inanamadı.

İzlenme rekorları kıran İşte Benim Stilim yarışmasının üçüncü sezonunda boy gösteren Azeri Sima Şerafettinova, yarışmadan ayrılmasından sonra All Star'ın son haftalarında yenide dahil olmuştu.

Yarışmada kibirli haller ve diğer kızlara olan sivri çıkışlarıyla adından söz ettiren Sima Şerafettinova, hem izleyenler hem de jüri üyeleri tarafından eleştirilirken finale adını yazdıramamıştı.

Şerafettinova, her defasında kendisini beğendiğini fiziğinin ve kültürünü mükemmel olduğunu vurgularken halinden de büyük gurur duyduğun yarışmada dile getiriyordu. Şerafettinova, bu söylemleri ile İşte Benim Stilim yarışmasının unutulmaz isimlerinden oldu.

Türkiye'de yaklaşık 5 yıldır yaşamını sürdüren Sima, 'Barbie' bebeğe benzemek için defalarca estetik operasyon geçirdi. Ameliyatların ardından sosyal medyada son halini paylaşan Sima'yı görenler gözlerine inanamadı.

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan Sima Şerafettinova'yı artık kimse tanıyamıyor. Eski haliyle şimdiki hali iki ayrı insan gibi.

İşte Sima Şerafettinova son hali...

<p>Eski CHP Milletvekili Dursun Çiçek, katıldığı televizyon programında Millet İttifakı'nın seçimler

CHP'li Çiçek baklayı ağzından çıkardı: HDP'ye bakanlık verilebilir

Yer siyah, gök beyaz; şampiyon Beşiktaş!

Filistinlilerin evleri yerle bir oldu

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, emekli öğretmenlerle çevrim içi bayramlaştı